Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu wszyscy tutaj tak wyśmiewają micka, przecież chłop ma rację. Zobaczcie sami. Rozpoczynamy spadki! Na razie skromnie, bo co prawda 28 złotych na metrze w stolicy, ale przecież niebawem to się rozkręci.

Ceny mieszkań w Warszawie ewidentnie zmierzają w kierunku "5000-6000 tys" na metrze.

https://twitter.com/rynekpierwotny/status/1720088791795540465

#nieruchomosci #mieszkanie
haha123 - Nie wiem czemu wszyscy tutaj tak wyśmiewają micka, przecież chłop ma rację....

źródło: F9762IPbEAAx2ff

Pobierz
  • 23
@programista15cm: powiem wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty o tym wiesz i dzial sprzedazy dewa o tym wie i wie czemu tak musi grac ze maja np. w tej samej inwestycji mieszkania o duzym metrazu i drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo pan inwestor z pieniedzmi i portfelem wlasciwie patrzy tez tylko na wykresy i slupki; Ten boom mieszkaniowy to jest tez efekt
@programista15cm: i co z tego? zapomniałeś co napisałeś? przypomnę

Taki agregat gdzie sa wszystkie mieszkania nie ma dla warszawy najmniejszego sensu. To trzeba by po segmentacji patrzec.

Wystarczy ze wystawia do oferty jakis hiper apartamentowiec premium i juz masz srednia ++


powiedz mi jak to ma wpłynąć na średnią xD
Wystarczy ze wystawia do oferty jakis hiper apartamentowiec premium i juz masz srednia ++


powiedz mi jak to ma wpłynąć na średnią xD


@zimowyporanek: ty jestes debilem? Taki apartamentowiec ma 300 mieszkan, ktore sie zaczynaja od 25, a koncza na 45k.
Czego ty kurfa nie rozumiesz?
@zimowyporanek: chlopie mowilem ci juz powyzej. 20% oferty w warszawie jest 20k+ i to jest oferta interesujaca 1% najbogatszych kupujacych. W innych miastach segmenty wygladaja inaczej, dlatego tez srednie sa inne. (#!$%@? ofc od tego ze w warszawie jest po prostu drozej)

Gdzie przecietniackie mieszkanie kosztuje 12k. Zreszta w przyblizeniu nawet widac to w tym slupku, gdzie srednia z tego wyszla 16
@haha123: najechało sie Hamów z Ukrainy kótrzy maja w glowie Europa , to i tak tanio. Polszy jest dobrze.

Zobaczymy jak adaptacja do sytemów podatkowych im sie uda. skoro tam żywą gotówe kazdy tam robił bez podatków i bez kontroli.
Sytemu fiskarnego mało zautomatyzowanego a od 2024 kazda faktura każy rachhunek w kazdej branży na gorąco w uzędzie skarbowym.

Jeden juz zamyka gastronomie bo ktos podejabał go bo nie dawal paragonów