Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#rozowepaski Czy gdybyście wiedziały, że na przykład Wasz znajomy, z reala czy z wykopu okupuje słynny tag przegryw i nie ma szans na kontakt z kobietą, smutno mu z tego powodu - przytuliłybyście go, pocałowały albo chociaż dałybyście się zaprosić na kawe z litości?
Żeby nie było mu przykro albo choć odrobinę wyleczyć go z kompleksów?

#ankieta #rozowypasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy przytuliłybyście lub pocałowałybyście przegrywa z litości?

  • Tak 23.5% (16)
  • Nie 76.5% (52)

Oddanych głosów: 68

  • 7
@mirko_anonim: można przytulić pocieszyć po przyjacielsku, a nie jakieś pocałunki /sexy pocieszenia, a gdyby takie coś miało miejsce to pewnie by sobie potem zaczął coś wkręcać, nad kompleksami trzeba inaczej pracować, miłe słowa o ile są szczere potrafią podnieść samoocenę, ale jak uzależniamy za bardzo swoją samoocenę od zdania innych to mocno negatywnie może się to odbić, zmieniaj i pracuj nad tym czym możesz, a reszte zaakceptuj
Żeby nie było mu przykro albo choć odrobinę wyleczyć go z kompleksów?


@mirko_anonim: kiedyś czytałem śmieszny dialog, chyba na gg albo czymś takim. Nie pamiętam go słowo w słowo ale postaram się w 100% oddać jego sens:

-Cześć
-Cześć, znamy się?
-Tak, gadaliśmy tam i tam, wtedy i wtedy.
-A tak, pamiętam.
-Miło wtedy było, może byśmy się spotkali?
-Cóż, nie mam czasu, na razie nie mogę.
-Ja poczekam.
-Słuchaj, byłeś
Wasz znajomy, z reala czy z wykopu okupuje słynny tag przegryw i nie ma szans na kontakt z kobietą, smutno mu z tego powodu - przytuliłybyście go, pocałowały albo chociaż dałybyście się zaprosić na kawe z litości?


@mirko_anonim: Nic mnie bardziej nie rozśmieszyło na wypoku od ponad 2 lat XDDD
Anonim (nie OP): Chłopie, nic tak baby nie odstrasza jak chłop próbujący robić je na litość.
Zrozum, baba wysycha dziura jak widzi takiego kolesia. Tam wtedy jest taka pustynia, że musi pójść po lubrykant, bo otarcia zrobiłyby się od samego chodzenia.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: