Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że faceci patrzą tylko na wygląd. Mam 166 i ważę 65kg i wiem, że jestem uważana za grubą i brzydką. Chcę schudnac jeszcze 10kg, bo wiem, że tylko ładne i szczupłe kobiety są dobrze traktowane i mają szansę na szczęśliwy związek, gdzie facet nie będzie ciągle szukał kogoś atrakcyjniejszego. Jak przykry by ten komentarz nie był, wolałabym dostać taki, niż słodkie słówka, które są kłamstwem i nic nie zmienia
Prawda jest taka, że faceci patrzą tylko na wygląd. Mam 166 i ważę 65kg i wiem, że jestem uważana za grubą i brzydką.


@Fine-Faulty: prawda jest taka, że każdy w pierwszej kolejności patrzy na wygląd. Faceci czy kobiety, nie ma to znaczenia, ale wygląd całokształtny, a nie tylko ładną figurę czy ładną twarz. Chodzi również o dbanie o siebie.
Wygląd to miara decydująca o tym, czy chcemy w ogóle z kimś
@WielkiNos: kobiety plus size raczej nie bywaja singielkami xD jesli myslisz ze waga 100 kg dla kobiety to jakis blok na zwiazki. Kobiety ktore waza 200 kg prowadzą onlyfansy i zarabiaja przecietna pensje 5 polakow miesiecznie nic nie robiac xddddd
Mam 166 i ważę 65kg i wiem, że jestem uważana za grubą i brzydką.


@Fine-Faulty: to ciekawe. Dla mnie to jest idealna waga - troche u gory i na dole. Ok
Tylko tez zalezy ile masz lat, jesli 18, to wypada zejsc te pare kilo. Jak jestes starsza, to ok.
Uwazam za brzydkie kobiety takie, ktore sa niezadbane ( włosy, cera i niekoniecznie wymalowane pazury), leniwe i niechetne do jakichkolwiek aktywnosci