Wpis z mikrobloga

Baby grają w warcaby dzięki temu że mają dziurę, a faceci wyruchają drzewa, kozy i owoce żeby tylko się spuścić. Jedyne co muszą zrobić w życiu to ładnie wyglądać i zamknąć mordę. W tej sytuacji gruba i drąca morda baba to abominacja.
  • Odpowiedz
@Aokx: Jak próbujesz schudnąć na wszelkie możliwe sposoby - dietetyk, diabetolog, ćwiczenia, leki i słyszysz super rady typu pobiegaj, jedz 5 posiłków, jedz produkty light, to faktycznie można się zdenerwować xD Jak się żre w McD to nie mam pytań, ale w sumie palacze śmierdzą, grubasy zajmują za dużo miejsca w przestrzeni publicznej (np. jak obok takiego siądziesz w mpk to masz 1/2-3/4 krzesła) i czasem też śmierdzą, stare dziady śmierdzą
  • Odpowiedz
@Aokx lol ten mem to czysta prawda. Właśnie sobie uświadomiłem jak często mówiłem do kumpli że są knurami, że się spaśli albo coś w stylu „ja pier.dole, chudłbyś „ i nigdy żaden się nie obraził, raczej odpowiedzi w stylu „wiem ku.rwa, ale wiesz praca, dzieci, wezmę się za siebie niedługo…”. Aa powiedz lasce że jest gruba xd krzyk, płacz, oskarżenia, tarczyca, jest chora, generalnie szkoda na to nerwów. Najlepsze i tak jest
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@MrMas: Jeśli to prawda to też pytanie co było pierwsze, co jest skutkiem a co przyczyną, chyba istnieją chudzi ludzie z astmą i jest całkiem dużo?
  • Odpowiedz