Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, mam pytanie, które kieruję do gejów lub bi - w jaki sposób odkryliście, że jesteście homo/bi? Byłem już w kilku związkach z kobietami. Łączyła mnie z nimi bardzo silna więź emocjonalna, ale nie potrafiłem podniecić się widokiem ich nagiego ciała. Lubiłem się z nimi całować, przytulać, ale raczej na tym się kończyło. Jakieś romantyczne wypady, prezenty…Ale to wszystko bez intymności. Wolałem po prostu masturbację w ich obecności. Pochwa, cycki, dupa, w ogóle mnie to nie kręci. Z drugiej strony, wolę penisy. Chciałbym kidyś odbyć prawdziwy stosunek z facetem, być w takiej relacji. I mówiąc szczerze, jak oglądam jakieś filmy/serialne w których są pary homo, to odczuwam to wszystko o wiele bardziej, niż w momencie, gdy widzę pary hetero. Jestem dość zagubiony w tym wszystkim… #zwiazki #lgbt #homoseksualizm #biseksualizm #aseksualizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Ciekawa rozkmina.

Kiedyś zapytałem osobiście pewnego geja. Było to na imprezie. Na scenie tańczyła fajna laska i mówię do niego zobacz na nią. Powiedz mi, jak możesz być na takie coś obojętny?

Powiedział; nie rusza mnie to. Kiedyś miałem dziewczynę i jednak wolę porządnego khutasa. Na tym się skończyło.
Nie rozumiem tego. Po prostu jest to odwrotność. To co ja czuję do kobiet, on pewnie tak samo ma z chłopami,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @OlekAleksander @fizzly mam wątpliwości, ponieważ są osoby aseksualne i ich też nie ruszają cycki, dupa czy czipsko. Ponadto, jak pisałem, z laskami też łączy mnie czysto romantyczna więź. Ale jak widzę całującą się parę homo, to wewnętrznie czuję coś „bardziej”.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @fizzly jestem jeszcze do tego mega sfrustrowany, jak oglądam jakieś filmy o tematyce gejowskiej to płaczę sobie, bo wiem, że ja nie mam na to szans. Jestem teraz z dziewczyną w związku, a seks uprawiam z nią tylko dla niej. Mega chciałbym się chociaż raz pocałować z facetem. Jeden raz, serio, nie proszę o nic więcej.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Ja odkryłem że jestem Aseksualny i Aromantyczny przez to się nie podniecają mnie nagie cała kobiet czy chłopków a Aromantyzm przez to że już dawno/nigdy się nie zakochałem w kimś (to trochę skompilowane z tym zakochałem czy też nie) oraz że nie chce mieć nigdy dziewczyny i jakoś nie czuje z tym źle no i Generalnie sposób myślenia na świat związki i itp: bo widzę że mam inny niż osoby hetero
  • Odpowiedz
@CandyToy

Kiedyś zapytałem osobiście pewnego geja. Było to na imprezie. Na scenie tańczyła fajna laska i mówię do niego zobacz na nią. Powiedz mi, jak możesz być na takie coś obojętny?


XD ja zawsze miałem odwrotnie zawsze mnie zastanawiało dlaczego niby chłopacy chodzą do takich klubów bo co jest niby fajnego na patrzenie jak prawie nagia laska tańcy? XD dopiero później rozumiem że to przez to że jestem Aseksualny i takie rzeczy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Ponadto, jak pisałem, z laskami też łączy mnie czysto romantyczna więź.


Może ci się tylko wydawać że czujesz jakoms romantyczna więź tak naprawdę istnieje jeszcze kilka innych "więźi" poza seksualna i romantyczna
  • Odpowiedz