Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chłopy ja już nie wiem co sądzić o rynku matrymonialnym.. z jednej strony tyle lat działam na #tinder bezskutecznie i moja samoocena szoruje po dnie. Z drugiej strony poznałem w życiu sporo przeciętniaków i mają na prawdę fajne dziewuchy tylko, że za każdym razem ten sam przypadek - poznali się X lat temu i są do teraz. W ogóle prawie wszyscy których kiedykolwiek poznałem (kobiety/mężczyźni) to związkowcy i albo są cały czas z tą samą osobą albo wchodzą w wieloletnie związki. To pocieszające, że jestem świadkiem że istnieją super dziewczyny do rany przyłóż i szczerze zazdroszczę tym chłopom że je mają, ALE smutne jest to że takie są już dawno zajęte. Wtedy uświadamiam sobie, że te wszystkie wolne singielki (a raczej wieczne singielki) okupujące portale randkowe to najgorszy sort który nikt nie chcia a u których i tak nie miałbym szans.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chłopy ja już nie wiem co sądzić o rynku matr...

źródło: 84knun

Pobierz
  • 11
@mirko_anonim: kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej aż zostanie dziewczyną.
Jak nie jest chętna
kupujesz mieszkanie w centrum


@adamsowaanon: już w tym momencie cały plan poszedł w #!$%@? bo mnie nie stać xd a z kredytu 2% to nie wolno podnajmować.

A zresztą która by chciała mieszkać pod jednym dachem z obcym anonem i wgle dla nich od razu gruba czerwona flaga czemu wynajmujesz samym kobietom akurat xd
@De_Fault: jak mieszkasz w tym mieszkaniu to też nie możesz wynająć pokoi?
Dziwne, w UK nie ma z tym problemu.
No to nie będzie dziewczyny, samiec powinien załatwić gniazdo taka natura.

Przecież nie pisał byś w ogłoszeniu że chcesz tylko kobietom wynająć.
Wystawiasz normalne ogłoszenie i Po prostu byś ignorował facetów co się zgłaszają.
Trzeba być beszczelnym i chamem.