Wpis z mikrobloga

Nostalgia weszła mocno, więc teraz podsumowanie. Wydałem łącznie około 920 zł na karty pokemon i sam jestem pod wrażeniem bo to moja pierwsza seria, pewnie jedyna, która będzie prawie skompletowana. Rzadkie karty nie było łatwo trafić, a to co udało się uzyskać z 40 booster na zdjęciu. Sami oceńcie czy jest dobrze czy słabo. Pidgeot z innej serii, kij wie jakiej, kupionej na próbę.
#pokemon #pokemontcg
Qullion - Nostalgia weszła mocno, więc teraz podsumowanie. Wydałem łącznie około 920 ...

źródło: IMG_20231101_175203[1]

Pobierz
  • 5
@Qullion otworzyłem chyba z 36 boosterów i jedyne co trafiłem to z 5 energii holo, 1 venusaur ex (zwykly), jeden charizard ex (zwykly), dwa blastoise'y ex (zwykle) i jeden blastoise ex alt art. Najgorsze dropy ever. Jestem strasznie zniesmaczony moim "szczęściem". Gratulacje!
  • 1
@mangaryu: u mnie też tylko 5 energii holo, a reszta jak widać. Otwierałem praktycznie wszystko oprócz upc i binder był chyba najlepszy z tego wszystkiego.
Może następnym razem ci się poszczęści.
@Qullion Kilka lat temu to ja w internecie znalazłem skany wszystkich kart i te fajne sobie po prostu wydrukowałem i stworzyłem talię. Holograficznych nie będzie, ale poza tym taniej i lepsze karty. Jeśli chodzi o grę, a nie o kolekcjonowanie, to polecam :)