Wpis z mikrobloga

ja tam podzielam zdanie Asmona, wow to najbardziej szablonowa gra jaka istnieje, ciągle ten sam schemat dodatku, krainy, WQ i tak w kółko, m+ to nuda, kupiłem Dragony, wbiłem 410 ilvl i sobie odpuściłem, uciekłem na serwery RP zeby sobie siedziec w karczmie pod SW i spędzać miło czas w klimatycznym starym wowie. To nawet nie jest nostalgia bo jak wow classic wychodzil to ja pod stół wchodziłem, po prostu stary wow jest lepszy i to są fakty, retail posiada tak dużo rzeczy że to jest przytłaczjące, po co taki ogromne duże tereny jak tam nikogo nie ma, wszyscy grzeją dupe w stolicy smoków i tak w kólko, minęło 4 lata od classica a ja nawet nie zdążyłem nic tam wydropić ciekawego czy wbić max lvl a oni już po cichu planują dać mi Cataclysm Classic, JA JUŻ NIE CHCE, dajcie mi tego classica+ i zostawcie mi grę z jednym patchem i ja sobie będę grał, ja nie chce grać non stop najnowszego patcha bo to nawet nie jest interesujące, podzielam zdanie Asmona że wow powinien dostać twardy reset i pozegnam sie z tym całym contentem, ja juz nawet jak patrzę na wotlk classic czuje się przytłoczony ilością rzeczy a co mówić jak ktoś nowy odpala retaila, połowa graczy retaila pewnie nawet nie zwiedziła połowy krain w wowie, wow klasyczny z dwoma kontynentami to jedyny dobry wow i tyle w temacie
#gry #worldofwarcraft #wow #takaprawda
karix98 - ja tam podzielam zdanie Asmona, wow to najbardziej szablonowa gra jaka istn...
  • 15
@karix98: nie sposób się z tobą nie zgodzić. W pewnym momencie poszli w ilość zamiast w jakość i tak to teraz wygląda. Tysiące mountów, z których jeden #!$%@? od drugiego. Setki nudnych world questów, które męczysz póki musisz - repa, gear. Ogromne krainy, w których poza pierwszym tygodniem od premiery dodatku nikogo nie ma. M+, które musisz po prostu przebiec jak najszybciej - najlepiej w optymalnym skaldzie, z optymalnym buildem i
@ch1va5: dokladnie, z jednej strony #!$%@? wie co a tak naprawdę nuda, widzę to od lat, legion był dobry wlasnie dlatego ze WQ i odpowiedni content mial pierwszy raz w wowie, wiem ze w Dreanorze tez było ale tam dodatek polegał na czyms innym, pozniej od legionu klepali kopiuj wklej to samo az sie przejadło, ile mozna, ja bym chetnie w ogole znow na priva uciekl ale szkoda mi włozonego czasu
@By_strzyc: co to ma do rzeczy jakie klucze? Na kluczu 2 czy 15 jest nadal to samo tylko lepsze itemy gdzie rzeczywistość jest taka że faktycznie wysokie klucze robi 2% graczy
@karix98: dalej mi nie odpowiedziales, tyle juz iwdzialem tego #!$%@? zrobiłem raid zagrałem klucza nie ma co robic w tym wowie, meanwhile raid zrobiony na lfr i klucze +10, gdzie nie zobaczyles tak naprawde gry
@By_strzyc: czym sie rozni według ciebie wyzszy m+ po za trudnoscią mobow? jak gameplay wowa ma sie skupiac na tym i wtedy to ma byc prawdziwa gra to tym bardziej podziękujemy za retail
@karix98: dalej mi nie odpowiedziałeś jakie robiłes klucze xD, i tak rózni sie, dodatkowe affixy od pewnego momentu, plus troche inaczej gra sie dungi gdy randomowy mob cie moze oneshotować
@By_strzyc: Szczerze to trochę to brzmi jakby mówił to taki turbo nerd.
Tymczasem casuali, których mimo wszystko w każdej grze jest zdecydowana większość średnio interesuje, że o boże o #!$%@? jeden poziom wyżej żaba bije ci 12% więcej, zmniejsza leczenie o 5%, a plama gówna którą sra jest o 10% większa i sra nią o 1 sekundę częściej.
To dalej te same moby, te same puste liczby.
@karix98

wow to najbardziej szablonowa gra jaka istnieje, ciągle ten sam schemat dodatku, krainy, WQ i tak w kółko


tak może napisać tylko ten, kto nigdy nie grał w FFXIV xD tam z góry wiesz, ile będzie raidów/dungeonów i w których dokładnie patchach zostaną dodane, i ile będzie armor setów i jak dokładnie będzie wyglądać zdobywanie gearu. dungeony i raidy nawet mają od zawsze ten sam patent, czyli x2 trashe - boss