Wpis z mikrobloga

wszystkich świętych to najgłupsze i #!$%@? święto jakie jest w polsce XD pamiętam jak w dzieciństwie rodzice ciągnęli mnie na cmentarz żeby postać przy jakimś grobie nawet nie wiem kogo
czemu XD po co XD czy ludzie naprawdę lubią stać nad grobami jak NPC i czekać na szaman przejdzie obok coś tam powiedzieć XD
jeśli ktoś czuje potrzebę odwiedzić grób bliskiej osoby to czy nie lepiej zrobić to w jakiś sensowny dzień jak na przykład urodziny tej osoby albo dzień babci matki czy co tam?
wieczorem we wszystkich świętych jak się palą te lampki to jeszcze mogę zrozumieć ale chodzenie na te groby w dzień kiedy jest masa ludzi to zachowanie NPC o IQ ogórka kiszonego
#bekazkatoli
LubiePieski - wszystkich świętych to najgłupsze i #!$%@? święto jakie jest w polsce X...

źródło: main-qimg-a368ac0365aad87a62ef06f55f0d6a2c-lq~2

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubiePieski: wiesz, troche ludzi na wykopie ma juz swoich bliskich w grobach. I najzwyczajniej w ten akurat dzien chce ich powspominac na swoj prywatny sposob. Moze jak kiedys dorosniesz to zmieni sie twoj punkt wdzenia. Życze powodzenia w samotnosci.
  • Odpowiedz
@LubiePieski:
Niektórzy chodzą na cmentarz pomodlić się za bliskich, bo wierzą, że zmarli potrzebują modlitwy. Pewnie większość ludzi sama nie wie w co wierzy i chodzi na cmentarz, bo tak nakazuje tradycja albo chcą się pokazać, ale uwierz mi, że znajdą się normalne osoby wierzące, które chodzą, bo wynika to z ich przyjętego systemu religijno-filozoficznego. Mem z freethinkerem zdecydowanie do ciebie pasuje :)
  • Odpowiedz
@LubiePieski: ten cały kult gnijących ciał to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie xD wrzucać wszystkich do jednej dziury i tyle, ale niektórzy lubią po prostu wyrzucać czas i pieniądze na dbanie i sranie przy jakiś pomnikach bo nie można w domu powspominać kogoś trzeba być blisko jego truchła wielkie mi duchowe więzi grażyn których świadomość kończy się przy lodówce z najtańszą sopocką.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: ja sam olewam i bardziej dbam o to co mam w pamięci, a nie miejsce spoczynku, ale rozumiem że ludzie są przywiązani do tradycji. Sam hejtuję za to znicze, bo jest to związane z zanieczyszczeniem środowiska. Nie wiem jaki ma wpływ, pewnie kwestia kropli w morzu, ale jednak można by się obyć bez tych ton odpadów nie do posegregowania + smród palonych zniczy (zdrowe to raczej nie jest) +
  • Odpowiedz
@LubiePieski: miesiąc dumy.tęczowe piątki to naj%&u#owsze święto. Nie dość że obchodzone jest przez osoby psychiczne, to jeszcze promuje idiotyzm który nei powinien istnieć i które każdy normalny człowiek nie uznaje.
Ale oczywiście co ciekawego ma do zaoferowanie jakiś zsrany lewak, który nei myśli o innych tylko żyje samolubnie na swój koszt. Niektórzy nawet 2 razy w miesiącu jeżdżą na cmentarz, w tym ja. Wolę tak żyć, niż chodzić do jakiś
  • Odpowiedz
@KokosowyEksplorator i jeszcze kilka radiowozów pod cmentarzem bo drogówka musi ogarniać bajzel, który narobią takie dzbany, ale za to na drodze mniej niebieskich suszy bo całe WRD i wszyscy z posterunków stoją pod nekropoliami.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Są że czy ważniejsze i większe niż twoje skarlone EGO i samopoczucie. Honor szacunek do drugiego człowieka to s a wartości obce dla takiego pustaka. Idź się naćpaj będzie ci DOBRZE
  • Odpowiedz
@januszerka: no fajny obrazek a teraz zamykaj marznąć dupę przy grobie bo co ludzie powiedzo jak cb nie będzie XD


ja nie jeżdżę na groby w ogóle, ale rozumiem, ze większość ludzi może traktować to w różny sposób, wspominanie osoby, upamiętnienie kogoś, spotkanie z rodziną nad grobem aby wspomnieć jakieś stare czasy gdy dana osoba żyła itp.
hejtowanie kogoś za to, że z własnej woli poszedł na grób jest słabe
  • Odpowiedz
@LubiePieski: święto które ma dużo sensu bo dosłownie każdy ma kogoś bliskiego który zmarł - pierwsza linijka "najgłupsze i #!$%@?" xD
Możesz iść na grób bez tej całej szopki z kościołem, nikt Ci nie każe.
Byłem dzisiaj 2 razy na cmentarzach - raz za dnia bo miło się patrzy jak jest tyle ludzi i wszystkich wtedy łączy tam jedno i to samo, a 2 raz w nocy z kolegami gdzie
  • Odpowiedz