Wpis z mikrobloga

Ehh. Chłop był na rozmowie o te rozwozenie kwiatów ale wyszło że musiałbym je sprzedawać jeszcze i ile sprzedam tyle zarobię. Odpuściłem ehh. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Byłem jeszcze CV podrzucić bo byłem blisko. Magazynier-Kierowca. Jak wygląda praca jako magazyniera? Dałbym radę? Mając 2 lewe ręce ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wróciłem do domu. Zacząłem płakać po cichu po czym zasnąłem i niedawno się obudziłem. Ehh #przegryw #neet #gorzkiezale
Napalone_Okno - Ehh. Chłop był na rozmowie o te rozwozenie kwiatów ale wyszło że musi...

źródło: f548711a91ed0e4f7a36a12b9a25f049

Pobierz
  • 5
@Napalone_Okno: Niedawno poprawiałem po "hydrauliku" - zrobił rolnikowi podłączenie kotła do instalacji z rurek PP - każdy zgrzew przegrzany, stopiony, tak że przepływu nie ma.
I nie to - że kilka zgrzewów na początku źle. Wszystkie stopione. Wziął za samą robotę 2500. Ja z materiałem poprawiłem za 900.

Na fixly gość ma 65 opinii, średnia co prawda 3, gdzie norma to 5 (w pięciostopniowej skali). Także nie przejmuj się lewymi rencami
@Napalone_Okno:

Jak wygląda praca jako magazyniera?


#!$%@?, pracowałem parę lat jako magazynier w 3 miejscach. Zależy gdzie i co będziesz robił i z kim. Jak w fabryce to powodzenia i przyda się żebyś był mendą i cwaniakiem w jednym []
@Napalone_Okno: Mam kolegę, który jest magazynierem. Jedyna wada, że musi dźwigać często ciężkie rzeczy. Na rękę ma 3500, z premiami czasem przebija 4 tys. Z kumpli, którzy mieli pierwsze prace (kurier, praca w fastfood albo w handlu) magazynier wypada najlepiej.

A na zachętę pamiętaj: "Mężczyzna musi podejmować się rzeczy pozornie niemożliwych, aby sprawdzić swoje limity.". W twoim przypadku wydaje Ci się, że nie dasz rady znaleźć stałej pracy, więc dokładnie to