Wpis z mikrobloga

Nie mam żądnego problemu, że nie ruchałem, że jestem nieatrakcyjny dla kobiet itd. Z tym akurat można bardzo łatwo się pogodzić jak ktoś ma iq przynajmniej 90 i trochę rozumie jak działają relacje damsko-męskie. Jednak mam sporty ból dupy, że jestem pieprzonym trybikiem gospodarki. Że muszę #!$%@?ć na to, żeby inni mieli lepiej. Ktoś powie "no to #!$%@? to i miej #!$%@?", problem w tym, że moje #!$%@? mi na to nie pozwala. I tak tkwie w tym maraźmie. Praca, dom, spanie, jakieś drobne hobby, zakupy i tak dzień w dzień. Nawet nigdy nie byłem gdzieś na wakacjach. Powiecie, że "no to kup sobie bilet lotniczy, wakacje są mega tanie". Niby tak, ale to nie poprawi mojego życia. To będzie jedynie #!$%@? chemiczny słodzik. Dalej będę tym #!$%@? trybikiem w maszynie.

#przegryw #zwiazki #feels
  • 10
@rysiekryszard: No i od normictwa można usłyszeć, słowa typu "to czemu nie zapiszesz się na jakieś kursy?, przecież są kursy programowania itp". Ale oni nie wiedzą, że ja jestem przygłupem i nie ogarnął bym programowania, dlatego mój los to praca fizyczna albo praca jako kierowca ciężarówy
@rysiekryszard: wakacje nie poprawią twojego życia, ale może kogoś spotkasz z kim będziesz mógł sobie choć przez chwilę pogadać. Czym dziwniejszy kierunek i wycieczka objazdowa tym lepiej.
Że muszę #!$%@?ć na to, żeby inni mieli lepiej


@rysiekryszard: jedyny psikus jaki można im wykręcić to żyć długo - tak jakieś 100 - 110 lat, wtedy jakoś odzyskamy te wszystkie pieniądze które zus nam ukradł i rozdał na bieżąco
@rysiekryszard bo seks jest istotna częścią życia kazdego człowieka. Mówiąc to zyjemy dla seksu(mam na myśli rozmnazanie itd), strasznie smutne wydaje mi sie bycie 30 letnim mężczyzna I nie sprobowanie tego.
@Hariel: dla mnie smutne jest to, że nigdy nie sterowałem samolotem, nie leciałem balonem, nie brałem udziału w wyścigu na torze samochodowym, że nie osiągnąłem nic w szkolnictwie wyższym, że niczego ciekawego nie skonstruowałem (nie licząc korpojanuszexu, gdzie robie ciągle w sumie to samo).

Mógłbym za 150 zł przestać być prawiczkiem i co by to zmieniło? Nagle bym był super szczęśliwy, że zamoczyłem w kaloszu w jakiejś wywłoce, która ma mnie
@rysiekryszard skoro jest to dla ciebie smutne ze nie robiles tych rzeczy to czemu nie zaczniesz?

Zmienilo by to, bys wiedzial co tracisz i czy warto sie o to starac, czytajac twoje wpisy mam wrazenie ze jestes strasznie zgorzknialy, I nieszczesliwym czlowiekiem. Tylko teraz nie wiem czy se jaja robisz widzac twoj inny wpis o tym ze kobieta musi byc dziewica.