Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisałem,że Vix stracil 20.27 i leci w kierunku 18.89 i to sie właśnie dzieje :)
(od wczoraj do dzisiaj na Vix ponad 10 procent!!!)
Także,jak Vix bedzie na 18.89,za doslownie chwile,bo obecnie ma 19.01 to od razu wchodze z pozycja short na us 100 a na Vix ide w pozycje long
Obserwujecie Vixa dojdzie do 18.89 nie powinien stracić tego poziomuponiewaz jest to połowa drogi pomiedzy dwoma rgr i dlatego wiedziałem,ze to sie wykona dać troche nadziei bykom i wystraszyć niedzwiedzi,od tego momentu powinien iść do gory
https://wykop.pl/wpis/73473459/raczej-dziiaj-odbicie-vix-stracil-20-27-i-jakby-le-wpis ze wczoraj o obranym kierunku
P.S obrazek for fun :)
#gielda
Questorius - Wczoraj pisałem,że Vix stracil 20.27 i leci w kierunku 18.89 i to sie wł...

źródło: glapa3

Pobierz
  • 12
to znajdz mi takiego hahmeciarza co rozgrywa Vixa na 10 procent w dwa dni
Podałem ze szczógułami jak to będę rozgrywał,co widze i gdzie są istotne poziomy do ktorych lecimy
Obserwuj Vixa dokladnie 18.89,od tego momentu powinniśmy iść do góry na Vix a us100 na dól
@maniek74: rozumiem i w ogóle mnie to nie dziwi,bo to normalne
Co nie zmienia faktu,ze rozegrałem to perfekcyjnie
Jeszcze niech tylko wbije te 18.89 i od tego momentu rakieta to w ogóle będzie pięknie
aha to rozmumiem,ze znasz mnie i wiesz co bym zrobił a czego nie
nie uważam to za farta,tylko swojego rodzaju okazje,bo że zrobią to co pisałem było bardzo prawdopodobne,a o prawdopodobieństwo tu przeciez chodzi,tymbardziej,ze jest suport na 18.89 i wychodzi dokładnie w połowie drogi pomiedzy dwoma rgr i z tego miejsca 18.89 powinien wystrzelic,ponieważ wiekszość bedzie w shortach w nadziei,ze rgr wykona sie całkowicie a ja uważam,ze to pułapka i złapią ich
@Questorius: takie mędrkowanie bez pozycji jest nic nie warte, tylko poparcie dzialaniem tj. zajeciem pozycji uwiarygadniasz swoje tezy, jesli nie zajmujesz pozycji, to znaczy ze sam nie wierzysz w swoje przewidywanie, wiec nie warto zasmiecac wątku. Dlatego, ze cie nie znam i nie wiem co bys zrobil, a co nie, zwracam sie z prosba abys rozwial nasze watpliwosci i wkleil pozycje. Wówczas będę miał szanse poznać Ciebie i czy wierzysz w
ale czy ja muszę Ci cokolwiek wyjaśniać?pisałem,ze od momentu jak Vix dojdzie do 18.89 to szybki short na us100 i to all in,bo musi z tego poziomu odbić,bo sam na niego polowałem od wczoraj
i pilnujemy co się będzie działo
i co?
weszło jak w masło i to właśnie od poziomu 18.89
Questorius - ale czy ja muszę Ci cokolwiek wyjaśniać?pisałem,ze od momentu jak Vix do...

źródło: Zrzut ekranu (39)

Pobierz