Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki od razu zaznaczam, że to nie jest bait, przypomniała mi się historia przez to, że ostatnio nasza kampania polityczna kręci się głównie wokół aborcji, jakby to było coś co martwi każdego Polaka (nie inflacja, nie ceny mieszkań, czynszu, rachunków, tylko qwa aborcja xD). Nie śledzę jakoś specjalnie polityki, ale gdy tylko trafiam na jakąś debatę w tv przypadkiem, to jest zawsze temat aborcji.

W skrócie moja różowa to Ukrainka, mamy teraz córeczkę. Ciąża nie była planowana, co nie zmieniało faktu, że byliśmy razem w związku, na dziecko były warunki i jakoś sytuację normalnie a nawet pozytywnie przeszliśmy. Różowa nie miala zadnych objawów depresji czy zalamania (tak samo jak ja), w związku bez spin, od momentu kiedy się dowiedzieliśmy ogarnialiśmy sobie powoli wszystko pod dziecko.

I teraz reakcja koleżanek z pracy różowych, kilka tam bylo Polek, kilka Ukrainek (autentyk). Zaznaczam, że te znajomości w pracy nie były jakoś bardzo zażyłe. Zwykła znajomość w pracy, 8 godzin i do domu.

Polki - dwie namawiały moją różową na aborcję, szefowa z pretensjami o ciążę, bo L4 xD
Ukrainki - raczej normalne reakcje, jakieś gratulacje, pytanie o imię, płeć itp xD
Co jest z nami nie tak?
#zwiazki #rodzina #p0lka #ukrainka #dzieci #aborcja #ciaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Niby nie obchodzi ale w ogóle dziwna sytuacja, bo nikt z nas nie podchodził do tego jak do rozwalenia życia, różowa to nawet się cieszyła po pierwszym szoku a tu takie coś xD
Ogólnie laski dwie samotne matki, to doradzały usunąć, bo na pewno ją zostawię samą z dzieckiem, to trzeba robić aborcję póki jest czas. Z tym, że kiedyś widziałem ich zachowanie i wobec tych dzieci i
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Polki juz ogarniaja ze wpadki i wczesne macierzynstwo rozwalaja zycie i sie na to nie zgadzaja.


@Aster1981, gówno prawda. Rozwala życie to samotna madka swojemu dziecku, bo wolała żeby zalał ją seba, albo chad i żeby się ulotnili, niż zrobić dzieciaka z mireczkiem.

Uprzedzam, bo jakaś baba zaraz przyleci. Nie interesuje mnie to, że można was kupić słowami i że latacie z wywalonym językiem za manipulantami i
@mirko_anonim: zwykle w tym ze bombelek niesamowicie ogranicza zycie towarzyskie, kulturalne i zwyczajny chillout. Poza masa czasu pochlania tez kase.
Nie bez powodu ludzie w panstwach rozwinietych coraz pozniej decyduja sie na dziecko i coraz czesciej na jedno, maks dwoje.
@mirko_anonim: bo na ukrainie ciąża to przypieczętowanie że się ma faceta , ale ogólnie Rosja ukraina ma najpotężniejsze wskaźniki aborcji w całej Europie
Myślę że sobie tak ubarwiasz na swoje zęby powiedzieć hurrr durrr Polki najgorsze ale zobacz jakie kraje mają najwiecej aborcji i rozwodow w Europie Rosja i Ukraina
Tak wiem polki najgorsze ale dziwnym trafem znam 3 facetów którzy mieli żonę z ukriany i wszyscy po rozwodach
Ja ci życzę szczęścia ale nie naginaj prawdy jak suche statystyki mówią co innego