Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mówcie co chcecie ale para Wojtka i Ali lekko niweluje totalnie zmarnowany seozn.
Najnowszy odcinek to kwintesencja hipokryzji i #!$%@? takich ludzi jak Sroch, Grycana i Mongolka.
Obstawiam że prodkcja zamiesza na RR i da Oliwii jakąś moc - np. wybór 2 uczestniczek z których jedna odpadnie i sama utrzyma się w programie, a jedna z dziewczyn poleci na podstawie głosowania.
Poniższy tweet to idealna ilustracja pokazująca jak Wojtek kładzie lachę na Srocha i jego przydupasów :)
  • 7
  • Odpowiedz
@kipman1: a dlaczego Oliwka? To Dżasta była z Kukizem w parze i to ona jest teraz singielką. Więc jeśli ktoś miałby dostać moc, to niestety ona.
Lepiej nie...
  • Odpowiedz
  • 3
@wu-wu-la: masz rację zapomniałem się :) to kogo by wybrała Srochowa - ma do wyboru Oliwkę, Grycankę i Mongolkę (bo Alicja jest bezpieczna). W takiej sytuacji w 100% wybierze Oliwkę i Mongolkę bo jest bliżej Grycanki i Jacek ma dwa głosy. Jacek obroni swoją byłą partnerkę, a jeśli będą mogli głosować też Wojtek i Alicja to niemal pewne jest że uratują Oliwkę :))))
PS: coś musi się namieszać grubego bo produkcja
  • Odpowiedz
@kipman1 ostatnio właśnie Lektor bardzo czesto grilluje Srocha, wczoraj tez cisnal Grycanke za za male ubrania. Mam taką teorie że ta cala afera z Rochem lektorowi mogła mocno nie pasować. Są jakieś małe szanse ze mógł nawet nie wiedzieć że brat wcisnął Rocha do programu bez wiedzy lektora/reżysera. Lektor chyba nie jest odpowiedzialny za castingi.
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: ale może być odpowiedzialny albo współodpowiedzialny za regulaminy i inne #!$%@?... a latału tu info, że dla #!$%@? specjalnie zmienili regulamin, że członek rodziny pracownika TVN MOŻE wziąć udział w jakimś programie ;D
  • Odpowiedz
@kipman1: Ktoś kiedyś tu wrzucał storkę jak Klaudia mówiła po Rajskim, że jej bardzo czegoś szkoda, że taka fajna para była. Tylko nie wiem, czy ta sytuacja już miała miejsce. Może chodzi o dzisiejsze RR.
  • Odpowiedz
@kipman1 A mamy jakiekolwiek przesłanki ze produkcja nie lubiła Srochowych przydupasów na etapie nagrywania? Bo po odcinkach to wyglada jakby w miarę im sprzyjali, praktycznie w tym sezonie nie było spontanicznych eliminacji albo trudnych decyzji które mogłyby ich skłócić. Dopiero w tym tygodniu zaczyna im psycha siadać, jak już nie mogą liczyć na poparcie większości.
  • Odpowiedz