Wpis z mikrobloga

Wczoraj ściągnąłem CSL2 i to jest ta sama historia co cyberbug 2077- gra ma dużo potencjału ale za wcześnie ją wydali.

Ogrom nieistotnych szczegółów powala, są nawet animacje schodzenia z motocykla a auta pod sklep auta podjeżdżają dokładnie tak jak wytyczone są dojazdy do sklepu.

Słyszałem ból dupy o to, że są tylko 3 rodzaje domów jednorodzinnych - ano są ale tylko gdy zaznaczasz teren budowy na całe 6 kratek długości, jak robisz nieregularnie i krócej to pojawiają się różne rodzaje domów. Tak samo domy szeregowe -jak zrobisz kratkę 2x2 to masz inny typ domu niż 4x2 lub 6x2. Widać to na screenie, na dole robiłem na 6 kratek, wyżej są krótsze kratki i domy już są zróżnicowane

A no i bugi, że przemysł i biznes nie płacą podatków xD więc musiałem zacząć od nowa z infinite money.

A no i klatkowanie w menu, z moim RX480 xD musiałem wszystkie opcje graficzne dać na niskie ale z tego co widzę najwięcej złego robi "ambient oclusion"

#citiesskylines #citiesskylines2
SzubiDubiDu - Wczoraj ściągnąłem CSL2 i to jest ta sama historia co cyberbug 2077- gr...

źródło: CSL SCREEN

Pobierz
  • 10
@SzubiDubiDu: Popatrz na oskarko-deweloperke na obrzeżach Krakowa to zobaczysz, że dwa typy domów, z czego dwa to bliźniaki, to nie jest bug. A jeżeli jesteś dużym biznesem jak np. Francuskie albo Niemieckie sieci spożywcze, to faktycznie przemysł nie płaci podatków. Zamiast infinity money, po prostu w razie potrzeby taksuj zwykłych mieszkańców, np. jak zataksujesz im 100$ więcej, to obiecaj 5$ benefitów socjalnych, powinieneś mieć pełny pasek szczęścia
Spokojnie, Paradox wyda płatne DLC z dodatkowymi modelami domków to będziecie mieli różnorodność. 230 zł to dla nich za mało żeby na start było więcej budynków, od tego są modderzy którzy robią to za darmo a nie biedni developerzy których nie stać aby wymodelować więcej budynków ()