Wpis z mikrobloga

Posiada ktos dwie karty sim/esim z jednym numerem telefonu na dwóch urządzeniach?
W Orange flex jest taka opcja. Zastanawia mnie jak to działa.
Chciałbym w pracy(7-15)używać starego telefonu, a po pracy już innego nowego urządzenia z tym samym numerem tel itp

#orange #orangeflex #telefony
  • 5
@DAW100: Ale coś konkretnie chcesz wiedzieć? Ogólnie działa bezproblemowo. Ja mam jedną kartę eSIM w telefonie a drugą w zegarku. Obie działają jednocześnie (z tym, że zegarek sam wyłącza sieć komórkową jak jest połączony przez BT). Także w Twoim przypadku będą dzwoniły oba telefony w tym samym momencie, no chyba, że jeden wyłączysz :) W wyższych planach możesz mieć więcej kart do jednego numeru. Przy wyrabianiu drugiej i kolejnych kart masz
@DAW100: sam chce to zrobić. Karta w starym telefonie do pracy, esim w drugim nowym i esim w zegarku. Wyczytałem że powinno to działać. Jednocześnie dzwonią Ci oba telefony, smsy się dublują itd.
@DAW100: ja mam 3 karty i wszystko pięknie działa
3 telefony dzwonią na raz, można w tym samym czasie korzystać z internetu z tych telefonów, żadnych problemów ale zwykle sim mam. Esim podobno średnio działa lubi mieć zwiechy