Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
@Homodoctus:

specjalnie nie oceniam kto był w środku, może Hamas, może jakaś rodzina, a ty od razu komentujesz i pouczasz.

Czytając twoje wcześniejsze "wysrywy" w innych wpisach to muszę stwierdzić stanowczo, że albo jesteś płatnym trollem, albo wyjątkowo ohydnym typem,

w komentarzach piszą że to środkowa część Palestyny, może akurat ktoś uciekał z północy na południe z całą rodziną bystrzaku?
@infidel92:

w komentarzach piszą że to środkowa część Palestyny, może akurat ktoś uciekał z północy na południe z całą rodziną bystrzaku?

Sam zakładasz jedną wersję wydarzeń. A co jeśli pod czołgi podjeżdżali wcześniej samobójcy albo oni podjeżdżali właśnie z bombami? Nie brzmi to tak samo? Nie znasz kontekstu to i sam nie pisz. Będzie jak z tym szpitalem, gdzie do tej pory nie wiadomo co i kto wystrzelił, ale wszyscy już
@infidel92 tak czy inaczej ohydny typ. Tylko sobie wyobrazić że ktoś taki mógłby decydować o innych, dajmy na to jako urzędnik (bo nie podejrzewam aby mógł się wypozycjonować w społeczeństwie jako lekarz, sędzia czy nawet nauczyciel, chociaż np. jako opiekun dla niepełnosprawnych, o zgrozo, już tak).
@infidel92: Ale czego Ty się spodziewasz w konflikcie z regionem rządzonym przez islamskich terrorystów? W tym samochodzie równie dobrze mógł być jakiś zamachowiec. To są ludzie dla których życie ludzkie nie ma większego znaczenia i którzy bez mrugnięcia okiem potrafią wysłać w kierunku przeciwnika dziecko w pasie szahida.
  • 2
@josedra52: jakby to powiedzieć...spodziewam się nie walenia do wszystkiego co się rusza bez powodu,

natomiast w tej konkretnie sytuacji ciężko cokolwiek ocenić, po za tym że Izraelski czołg strzelił w samochód osobowy

może mieli pewność że w środku siedzą "Hamasiątka", może nie, nie mi to oceniać co wyraźnie zaznaczam od samego początku, więc nie wiem po co, każdy po kolei ma do mnie pretensje.

nauczcie się czytać ze zrozumieniem zanim