Wpis z mikrobloga

  • 83
@Megasuper pamiętam co to była za akcja wtedy. Miałem urlop i w radiu wydali komunikat, że będą zamknięte cmentarze. No to wszyscy co mogli rzucili się biegiem na cmentarze żeby zdążyć. Korki, chaos, zdenerwowanie. Dopłaty dla handlarzy za niesprzedane kwiaty, a tu cyk jaro zajeżdża furą na grób. Piękny festiwal nam władza zaserwowała wtedy i to przy akompaniamencie każdej siły politycznej od lewa do prawa oprócz konfy.
  • Odpowiedz
@Redbulltabak: w normalnym kraju kaczor za samą tą akcję, gdzie dla ludu coś zamknął, a sam skorzystał poleciałby w niebyt polityczny, no ale to Polska, u nas już nikt o tym nie pamieta :D
tak jak i o Emilewicz co na zamknietym stoku sobie z dziećmi jeździła
  • Odpowiedz
  • 49
@Megasuper: Pamiętam jak pomimo zakazu karakan pojechał na cmentarz srając w ten sposób na obwywateli. Piekne potem spuszczony na ziemię podczas stania w kolejce do głosowania i w efekcie p-----------h wyborach.
  • Odpowiedz
co oni tam p------ą.


@SzybkiBLN: no jak co? zwykły kontrarianizm, Póki w TVN było, że grypa groźniejsza to był tejk, że idzie drugie ludobójstwo. Jednym z powodów istnienia tak wielu absurdów w tej pandemii było to, że opozycja wobec lockdownów została szybko przejęta przez bandę clownów.
loginnawykoppl - >co oni tam p------ą.

@SzybkiBLN: no jak co? zwykły kontrarianizm, ...

źródło: FMEqI8dWUAY8vsj

Pobierz
  • Odpowiedz
@Megasuper: pisowcy zamknęli cmentarze na tydzień przez co wszyscy się rzucili, żeby zdążyć przed zakazem + musieli sypnąć kasą dla sprzedawców kwiatów i zniczy, w ramach odszkodowania. Jedna z wielu haniebnych, bezsensownych akcji tych przygłupów...
  • Odpowiedz
@Megasuper do dzisiaj nie jestem w stanie wymyślić choćby jednego sensownego powodu przemawiającego za tym zamknięciem. Chcieli ograniczyć kontakt ludzi na cmentarzu, więc spowodowali chyba największe spontaniczne tłumy na cmentarzach. Korki były nawet na wiochach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@Megasuper Takich tłumów po południu po informacji o zamknięciu cmentarza to jeszcze nigdy nie widziałem. Xdd
Sprzedawcy zaczeli się rozstawiać nie mając pozwolenia, policja ich rozganiala. Ktoś tam kręcił watę cukrową, grała muzyczka.
  • Odpowiedz
@Megasuper Kurcze, ja jestem po udarach i zawale, to jednak chodziłem po mieście bez maski i żyje, mimo iż byłem równie mocno narażony na to g---o co starzy ludzie - mam szczęście, czy po prostu ta panika, to była p--------a farsa?
  • Odpowiedz