Wpis z mikrobloga

Cześć,
Dziś chcemy podrzucić Wam ciekawą opcję zwiedzania za darmo Stambułu podczas stopovera w tym mieście. Taką opcję oferuje Turkish Airlines. Do wyboru jest kilka wycieczek w zależności od pory dnia. A podobne rozwiązania mają w swojej ofercie także Etihad, Malasia Airlines i Singapour Airlines. A darmowy hotel lub zniżki na hotel dają Emirates i Qatar.

Zobacz to znalezisko do którego wykopek zapraszam.

Polecam obserwację hasztagu #szalonewalizki jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami.

#istambul #stambul #turcja #podroze #podrozujzwykopem #darmowezwiedzanie
SzaloneWalizki - Cześć, 
Dziś chcemy podrzucić Wam ciekawą opcję zwiedzania za darmo ...

źródło: DSC07812

Pobierz
  • 11
@SzaloneWalizki: Skorzystałem z wycieczki o 17:00, tylko taka pasowała do mojej przesiadki. Porażka straszna, większość czasu spędziliśmy stojąc w korkach. Restauracja serwuje kiepskie jedzenie, bardzo przesolone. Zwiedzanie, które nota bene zawierało w sobie bardzo mało, tylko jakaś wieża, pasaż handlowy i nabrzeże, było bardzo skrócone przez to, że staliśmy we wspomnianych korkach. Może inne opcje są lepsze ale wycieczki o 17:00 nie polecam
@khurghan: @SzaloneWalizki ogólnie te wycieczki są takie sobie. Wiadomo, za darmo to spoko. Jedzenia też nikt nie chwali, ale też w końcu za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ramach tego programu, jeśli macie dłuższą przesiadkę, poproście Turkisha o nocleg blisko centrum i zwiedzajcie na własną rękę.
@SzaloneWalizki ostatnio wracałem z Turkishami przez Stambuł, miałem ponad 12h pomiędzy lotami i nie wiem czy nie lepiej samemu sobie ogarnąć atrakcji - do centrum jedzie się metrem z godzinę i osobiście uważam, że przy takim przedziale czasowym nie ma co się rozdrabniać na ilość atrakcji tylko zrobić jedną, ale ciekawą rzecz, np. zwiedzić Hagię Sophię (odbębniając wcześniej swoje w kolejce), zrobić spacer po okolicy i zjeść w jakimś ciekawym miejscu.