Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś, kto zna się na laptopach od strony techniczej? Mam sobie nowego laptoka od kilku dni, Gigabyte Aorus 15. Wczoraj go otworzyłem i dołożyłem drugi SSD. Jak go włączyłem, zauważyłem że co jakiś czas, na ogół jak ruszę kursorem/kliknę coś np. zmianę karty w przeglądarce, ze środka gdzieś z prawej strony dobiegają takie ciche jedno-dwa kliknięcia, trzaski, nie wiem jak to opisać (coś takiego jak kliknięcie przed ruchem wycieraczki w aucie, jeżeli ma to pomóc xd jakby się załączało jakieś zasilanie do czegoś czy #!$%@? wi). Przedtem raczej tego nie bylo, bo bym zauważył na bank. No i pytanie, co to może być? Może od poluzowanego kabla od baterii, bo grzebałem przy nim? Bo mam nadzieję, że nic się nie #!$%@?ło przy okazji, poza tym działanie wszystkiego bez zarzutu jak na razie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#laptopy #komputery #serwispc #naprawalaptopow #elektronika
  • 5
@Ingvarr100th: to chyba nie to, bo czasami występuje po kilka razy w krótkim odstępie czasu, też jak na razie zauważyłem to jedynie w przeglądarce internetowej (Chrome, ale w Edge też)

@Vasek @Ingvarr100th jakby tak było od początku, to bym pewnie zignorował, ale to ewidentnie pojawiło się po tym, jak go rozkręciłem i trochę się sram teraz xD zwłaszcza że wcześniej w życiu robiłem to z raz czy dwa, i to sto
@odysjestem: zdecydowanie nie, to tylko pojedyncze kliknięcia, jakby coś się załączało/odłączało. Dysk zresztą ma swój heatsink i działa nie przekraczając 40 stopni nawet.