Wpis z mikrobloga

Pomóżcie (,)
Ostatnio wyskakiwały mi tylko okienka z tym komunikatem, które można było zamknąć [x] teraz (niedziela 29.10) już się w ogóle filmy nie odpalają jak na pic rel.

Już raz się poddałem i dodając YouTube do wyjątków w Adblocku stronka się #!$%@?. Player youtube całkiem się nie pokazuje, a strona zaczyna skakać jak pchła, litery się poprzestawiały na inne miejsca.

Czy ktoś wie jak to obejść? Korzystam z Google Chrome i mam Adblocka Plus

#youtube #pytanie #pytaniedoeksperta #adblock #ublock #internet #zalesie
RENNEM - Pomóżcie (╯︵╰,) 
Ostatnio wyskakiwały mi tylko okienka z tym komunikatem, kt...

źródło: YT blokuje

Pobierz
  • 15
@przemax: #!$%@? jak UBO to nie Adguard XD wywal adguarda a w ubo włącz auto aktualizacje i masz po problemie robienie smietnika we wtyczkach Kurła nie pomaga @RENNEM a ty wypierdziel to sprzedajne gówno z plusem w nazwie i zaunstaluj se UBO zrob to samo co opisalem koledze wcześniej
@gzenio22: Mylisz się. U mnie sam ublock długi dawaj rady, ale poddał się. Po dodaniu adguard wszystko chodzi bez żadnych filtrów, sriltrów i innych kombinacji.
A skoro działa, to po co kombinować?
@RENNEM: Miałem to jakieś 2-3 dni temu, to znika jak nie włączasz i włączysz kilka razy YouTube na nowej karcie. Teraz dla odmiany mi zaczęło wyświetlać reklamy w środku filmu.
  • 0
Nie lepiej poprostu kupic sobie yt premium z turcji za 5zł miesiecznie?

@EyesWideShut: No lepiej, lepiej... Ale nie pomyślałem, że coś takiego jest. Dasz link do tego jak te z Turcji załatwić?