Wpis z mikrobloga

Ojczym pisowiec na emigracji od 2 tygodni spami mi jakimiś tiktokami z żółtymi napisami o tym, że za PO a to rządzili nami niemcy a to ruscy, że była bieda itp. Macie może coś w tym stylu, ale w stronę pisu? Jak sprowadzają węgiel mimo zakazu czy o aferach z wizami itp?
  • 8
Fakt, że nie da się z nim dyskutować, ale właśnie myślałem, że takie krótkie filmiki z żółtymi napisami by do niego mogły trafić xD
@Trzebu: może podeślij mu tabelkę ile zarabiano wtedy ile dzis. Jakie było bezrobocie, siła nabywcza złotówki. Ile wtedy kosztowała benzyna, Chleb a ile dzisiaj. Wyślij mu porównanie euro czy dolara wtedy i dziś.
Po co jakieś glupie obrazki? Liczą się fakty.
@vitovia Już nie raz mu takie dane dawałem. Zawsze wtedy odwracał kota ogonem albo obrażał się i odchodził a na następny dzień znów to samo.
@Evzen_Huml Pytałem go o to i twierdzi, że to dlatego, że PO tak #!$%@?ło polske, że nawet za pis była #!$%@? i musiał wyjechać XD
On jest altmedem, wierzy w chemtrails itp. Temu właśnie chciałem jakieś krótkie filmiki najlepiej z żółtymi napisami i errapem xD