Wpis z mikrobloga

Myślałem, że kilka palet na alejkach w biedronce to maksymalnie co zobaczę, aż biedronka w Łazach mnie cudownie zaskoczyła...
Sklep dosłownie stał się magazynem, w każdej alejce od początku do samego końca sznur palet i kartonów, nie ma możliwości minąć się w żadnej alejce z kimś z koszykiem - ruch tylko jednostronny :D. Niektóre przejścia są nawet zablokowane innymi paletami.
Przykład na zdjęciu zasłonięcia lodówek - aby się do nich dostać po jednej stronie, trzeba albo szukać wyryw pomiędzy paletami, albo najlepiej wyjść i zrobić zakupy w normalnym sklepie.
#biedronka #zakupy
Himiodzio - Myślałem, że kilka palet na alejkach w biedronce to maksymalnie co zobacz...

źródło: temp_file3204871663208337961

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 35
@ZielonaOdnowa problem w tym właśnie, że pierwszy raz nie mogłem, bo do większości miejsc nie dało się kompletnie dostać + aby sprawdzić czy coś jest i zarazem istnieje dostęp, musiałem kółka robić, bo nie dało się w niektórych miejscach nawet minąć, albo zawrócić.
Więc tak, tym razem zamiast zakupów, miałem spacerek z torami przeszkód
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: tak to wygląda tylko rano od 6:00 do 9:00 potem palety plus tłum ludzi uniemożliwia cokolwiek, ja to mam ochotę wyjść zaraz po wejściu do tego sklepu. Tylko z rana można się poczuć jak człowiek a nie zwierzę w dżungli
  • Odpowiedz
@Himiodzio: troche pocwicz, zwieksz sprawnosc fizyczna, jak problemem jest dla Ciebie sie wychylic mocniej czy przerzucic wozek z zakupami nad paletom to chyba na wf sie nie chodzilo w szkole co?

@szuleer za duzo dramstyzujesz, jak masz ochote wyjsc to wychodz, przeciez nikt nie zabrania
  • Odpowiedz
@Himiodzio: ciekawe o której godzinie, jakoś nie widzę za wiele klientów a w każdej biedrze gdzie byłem to takie akcje są pół godziny, max godzinę przed zamknięciem
  • Odpowiedz
  • 2
@Toxen o 19. Nie widać osób, bo nie chciałem z osobami w tle robić (idąc do sklepu sam bym nie chciał, aby ktoś mi zdjecie zrobił), więc jak trafiłem na moment, że akurat pusta alejka się zrobiła (ludzie szli za sobą gdzieś indziej) to zrobiłem tych miejsc tylko zdjęcia
  • Odpowiedz
@Himiodzio a najlepsze jest to, że nie wolno brać rzeczy z tych palet, bo obsługa cię za to #!$%@? xd ja też jak chodzę trochę później do biedry to nie mogę się dostać do niektórych półek. Blokowanie alejek by mi jeszcze tak nie przeszkadzało, ale zablokowany dostęp do całych półek już tak. Kiedyś poszedłem kupić nutelle i akurat była tak przyblokowana paletami, że nie dało się jej dosięgnąć i musiałem się obejść
  • Odpowiedz
@Himiodzio: wiele razy pisałem, wiec i tu napiszę - robią tak, bo wiedzą że mogą, bo bydło i tak jutro przyjdzie tak samo. Będzie tam chodzi tak długo, aż stanie się tragedia.
  • Odpowiedz
@Himiodzio W mojej biedrze coś takiego widzę jak przychodzę nie długo przed zamknięciem, pracownicy ogarniaja sklep, rozkładają towar takie tam. Zwykle na kasie nikt nawet nie siedzi dopóki ktoś nie podejdzie.

Ale nie wydaje mi się to jakieś złe.
  • Odpowiedz
@Himiodzio tak wygląda większość biedronek w sobotę bo trzeba wyjechać z całym towarem z magazynu bo te cymbały wymyśliły sobie dostawy pełnego tira w niedzielę gdzie nie ma w sklepie żadnego pracownika więc ochroniarz przyjmuje cała dostawę i musi ja zmieścić na magazynie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz