Wpis z mikrobloga

Myślałem, że kilka palet na alejkach w biedronce to maksymalnie co zobaczę, aż biedronka w Łazach mnie cudownie zaskoczyła...
Sklep dosłownie stał się magazynem, w każdej alejce od początku do samego końca sznur palet i kartonów, nie ma możliwości minąć się w żadnej alejce z kimś z koszykiem - ruch tylko jednostronny :D. Niektóre przejścia są nawet zablokowane innymi paletami.
Przykład na zdjęciu zasłonięcia lodówek - aby się do nich dostać po jednej stronie, trzeba albo szukać wyryw pomiędzy paletami, albo najlepiej wyjść i zrobić zakupy w normalnym sklepie.
#biedronka #zakupy
Himiodzio - Myślałem, że kilka palet na alejkach w biedronce to maksymalnie co zobacz...

źródło: temp_file3204871663208337961

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Himiodzio: Typowe cięcie kosztów. Dawno temu towary były rozładowywane poza godzinami otwarcia sklepu, ale to trzeba było pracownikom dodatkowo zapłacić. A tak jest taniej, a do tego jak musisz błądzić między paletami to spędzisz więcej czasu w sklepie i może kupisz więcej niż planowałeś. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Himiodzio Z Biedronkami jest taki problem, że im centrala każe mieć XX produktów tego samego rodzaju na sklepie. Nie ma miejsca, bo wasza biedronka ma 300m² a nie 800? Ojoj no trudno, musicie to jakoś zmieścić. Więc miejsca na półce na majonez kielecki jest na 8 słoików, a na sklepie zdaniem centrali ma być dostępnych 30 słoików. I tak po kolei. Centrala patrzy przez kamery i #!$%@? kierownika sklepu. Dlatego wywalają te
  • Odpowiedz
  • 0
@Himiodzio wczoraj przez takie ustawienie palet baba od rozkładania towarów miała wypadek w sklepie. Też nie było w sklepie miejsca, a ja stałem przy warzywach i szukałem batatów. Lekko się obróciłem, bez zmiany pozycji stóp, było ciasno i wlazła na mnie baba z kartonami, odbiła się, potknęła o paletę i położyła się na ziemniokach jak Rejtan. Przy okazji uderzyła się tymi kartonami w oko. Oczywiście łzy w oczach i foch. Stare baby
  • Odpowiedz
@Himiodzio: Problem jest w kierownikach którzy zamawiają o wiele za dużo towaru, stoi to potem na sklepie bo często magazyn jest #!$%@? pod sam sufit. Z drugiej strony brak pracowników też nie ułatwia ogarniania takich palet które już są na sklepie.
  • Odpowiedz