Wpis z mikrobloga

@erni13: Gościu. ja jestem pod 40 i nadal gram na orliku. I to głównie z młodziakami 18-28 a nie z kolegami w moim wieku.
A oprócz mnie przychodzi czasem Ukrainiec który jest pod 50. Da się? Da się. Jesli się chce.
A miałem przerwę kilkuletnią bo koledzy ciągle sie migali i żałuje tego trochę że na nich czekałem.
  • Odpowiedz
@erni13: Ale odpaliłeś wspomnienia w mojej głowie. Turniej w 2006 r. w Niemczech był pierwszym, który oglądałem świadomie jako młodzian. Pamietam wakacje u babci, jak graliśmy mecze z sąsiadami wybierając kraje, którymi chcieliśmy być. A wieczorem w kuchni przy kanapkach od babuni oglądałem te mecze. Pamiętam jak kibicowałem Portugalii, która przegrała w meczu o trzecie miejsce z gospodarzem. Płakałem wtedy razem z nimi! Nigdy nie zapomnę tego klimatu, wakacje 2006 roku,
  • Odpowiedz
@Mddzms99: Ja też wtedy kibicowałem Portugalii. Też było mi żal Portugalii, tak jak w 2000 i w 2004, ale u mnie pierwszą myślą, którą odpaliła fotka teamgeistki był zapach zmokniętej trawy 12 czerwca 2006 (datę sprawdziłem sobie w necie, nie mam aż tak głębokiego autyzmu) gdy wieczorem grałem z kolegami na podwórku nic nieznaczący mecz, by po powrocie do domu obejrzeć z replaya gol Pirlo vs Ghanie. Ludzki mózg to jednak
  • Odpowiedz
@erni13: kurcze, to była moja pierwsza oryginalna piłka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko kopana na trawie, a jak jakiś debil kopnął na asfalt lub chodnik, to już z nami nie grał. Piękne czasy.
  • Odpowiedz
Wczoraj na randomowym rozładunku w pracy odnalazłem część mojego dzieciństwa i nostalgłem ()


Aż szkoda, że nie był to jakiś swistoklik który mógłby mnie przenieść do wakacji 2006.


@erni13: Boże... Do tej pory pamiętam jak miałem 7 lat w 2006 i Bartosz Bosacki w meczu z Ekwadorem trafił w słupek ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jak trafiłem w batonach Nesquika, Cini Ninis naklejkę
Cztero0404 - >Wczoraj na randomowym rozładunku w pracy odnalazłem część mojego dzieci...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-10-28_222346_www.google.com

Pobierz
  • Odpowiedz
Kurde jakbym wiedział to bym kupił kilka takich piłek jak fevernova czy roteiro, teraz chodzą one w jakichś chorych cenach o ile jeszcze są. Swoją drogą szkoda, że Nike i Adidas nie wypuszczają czasem jakchś klasycznych rzeczy jak te piłki, czy buty, stroje. Z chęcią bym coś kupił.


@boriskafarov: Tak szczerze, może #niepopularnaopinia ale moim zdaniem przynajmniej te sportowe kolekcje adidasa były kiedyś dużo lepsze jak obecnie. Tak samo Nike T90
  • Odpowiedz