Wpis z mikrobloga

miałem te pile do 2014 jako moja największą relikwia i prezent na komunię do tego xD.


Obcy pies mi ją przegryzł


@RwandyjskiFront: ta fevernova odbijała się jak #!$%@? i jak mieliśmy na osiedlu boksera, który był seryjnym zabójcą piłek, tak tej nigdy nie mógł dobrze złapać. xD
@Piotrek6312: tam czyli właśnie w reszcie Polski xd

Ale jakiej wiedzy? Ja to wszystko wiem, chciałem żebyś zrozumiał że Twoje rozkminianie zwrotu "na pole" ma tyle samo sensu co rozkminianie "na dworze", no ale najwyraźniej nie wyszło :) pozdro
@erni13 @chlopak_twojej_matki @robertx
Kurde jakbym wiedział to bym kupił kilka takich piłek jak fevernova czy roteiro, teraz chodzą one w jakichś chorych cenach o ile jeszcze są. Swoją drogą szkoda, że Nike i Adidas nie wypuszczają czasem jakchś klasycznych rzeczy jak te piłki, czy buty, stroje. Z chęcią bym coś kupił.

Od siebie dodam tą piłeczkę, marzenie za dzieciaka
boriskafarov - @erni13 @chlopaktwojejmatki @robertx 
Kurde jakbym wiedział to bym kup...

źródło: Nike-Premier-League-T90-Aerow-Hi-Vis-Soccer-Ball

Pobierz
  • 1
@Najmienkszy_puszkarz: Graliśmy jakoś wcześniej niż zazwyczaj. 16 godzina? Coś takiego xD Pamietam, że przerwaliśmy mecz na osiedlu by obejrzeć mecz o honor orłów

Pamiętam też mecz otwarcia i to jak Niemcy rozwalili Kostarykę. Ładne bramki trafili Frings i Lahm. Pierwszy w pełni świadomy mecz mistrzostw świata. Pierwsza strona książki która pisze się do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)