Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek

Ostatnio zacząłem mocno analizować mój wygląd pod kątem wyglądu osób które są dla mnie atrakcyjne i dochodzę do wniosku że pasują mi osoby z podobnymi cechami wyglądu. Jak jeszcze za małolata miałem głowę spraną propagandą medialną to wydawało mi się że są to tylko c---i d--a czyli to co było w mediach ale od dłuższego czasu nie oglądam żadnych gównianych rzeczy w tym tv. i widzę jak postrzeganie świata się zmieniło w takie jakby surowe. Porzuciłem też kontakt z ludźmi którzy narzucili mi swój spaczony światopogląd i widzę że teraz dopiero w spokoju mogę dostrzec co tak na prawdę jest najważniejsze i priorytetowe.
Wracając do tego wyglądu to przyczyna niepowodzeń w związkach może być właśnie złe dobranie się pod kątem genetycznym, załóżmy że są osoby typu sarna i osoby typu wilk to ich wspólne życie będzie ciągłym podgryzaniem jednej ze stron. Czy tak nie wyglądają właśnie problemy w związkach z problemami? Zacząłem oglądać również masę zdjęć osób i je porównywać pod katem różnic w budowie fizycznej i wychodzi na to że nie jesteśmy tacy sami, jeżeli fizycznie nie jesteśmy tacy sami to psychicznie też będziemy się różnić i jak mamy wytrzymać ze sobą.
Załóżmy np. że dwoje różnych osobników dobiera się w parę, poróżnia ich wszystko od diety do sposobu zachowania podczas pobudzenia i oni se robią dzieciaka w którym jest pól na pół ojca i matki i oni między sobą walczą przy dziecku to takie dziecko będzie miało problem w głowie z wybraniem strony charakteru, stąd może też tyle problemów z głowami dzisiaj bo po prostu społeczeństwo się "skundliło", a media w tym media społecznościowe sprawiło że ludzie stracili instynkt poprawnego dobierania się na rzecz spaczonego opartego o materialne rzeczy, zamiast biologiczną poprawność.


Co wy o tym sądzicie, nie uważacie że podobanie się każdy każdemu to głupota? i każdy ma inne wymagania?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach