Wpis z mikrobloga

@szuwarek: nie rozumiem o co ci chodzi. Nie zrozumiałeś mojego oczywistego komentarza, że większość gimnazjalistów (zwłaszcza osób urodzonych w latach 80) pamięta kasety, a teraz jakieś ciekawostki o liczydłach opowiadasz i na siłę próbujesz zainteresować tym innych.
@szuwarek: chłopie czy ty potrafisz myśleć logicznie? Osoby urodzone w 1986 roku teleportowały się do 2000 i zaczynały naukę?

Napisałeś #gimbynieznajo ale wielu gimnazjalistów znało kasety i ich używało w dzieciństwie. Jak niby przez lata 90 przeszły? Wydawało mi się to logiczne, ale widać wymaga dodatkowego tłumaczenia.

Chyba nie sądzisz, że gimnazjaliści w początkach lat 2000 nie wiedzieli czym jest kaseta i odtwarzacz kaset?
@szuwarek: xD nie chce mi się dyskutować już nawet. Trzymaj się i żyj dalej w przekonaniu, że gimnazjaliści (a przynajmniej ich część) nie wiedziała co to Kajtek/odtwarzacz kaset dowolnej marki (bo tego dotyczy dyskusja, którą usilnie próbujesz na inny tor zrzucić - nigdzie nie pisałeś, że chodziło o lata produkcji tylko o sam odtwarzacz i że słuchano na nim muzyki, a gimnazjaliści go nie znają)

Przeczytaj sam co napisałeś w pierwszym