Wpis z mikrobloga

Zgorzkniałe Julki z UP próbują usilnie wyprowadzić mnie z błogiego stanu NEET i wysłać w czeluście kołchozu.

Dziś byłem na przymusowej giełdzie pracy gdzie ukrainka z łamaną polszczyzną instruowała przyszłych GOJÓW co będą dla jej robić na nowo zdobytych ziemiach p0lin.

Powiedziałem, że niezdolny do pracy w kołchozie to mam za tydzień przynieść papier od lekarza.

Nosz #!$%@? jego mać.

Wiem, że są jakieś sposoby z wyrejestrowaniem i rejestrowaniem co miesiąc , a teraz pewnie mnie wyjebią na 6 miesięcy

#przegryw #pracbaza #przegrywpo30tce #neet
Barachloop - Zgorzkniałe Julki z UP próbują usilnie wyprowadzić mnie z błogiego stanu...

źródło: 9ca

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
są jakieś sposoby z wyrejestrowaniem i rejestrowaniem co miesiąc


@Barachloop: Ja tak robię XD
Ostatnio chyba źle wypełniłem formularz przez internet i mi nie dali statusu bezrobotnego, ale spróbuję znowu za jakiś czas.
  • Odpowiedz
Wiem, że są jakieś sposoby z wyrejestrowaniem i rejestrowaniem co miesiąc , a teraz pewnie mnie wyjebią na 6 miesięcy


@Barachloop: to czemu tak nie robiłeś? No chyba że faktycznie chcesz znaleźć pracę, ale nie w kołchozie, to wtedy rozumiem.
  • Odpowiedz
@Barachloop: Chłopie, nie czekaj aż cie wyrzuca, tylko sam szybko się wyrejstruj przez internet.
Czy to pomoże przed skreśleniem z NFZ na kilka miesiecy? Nie wiem, ale nie masz nic do straty w tym momencie.

NATYCHMIAST SIĘ WYREJESTRUJ.

Wtedy ubezpieczenie będzie przez 30 dni, to możesz się znów zarejestrować za te 3-4 tygodnie i się dowiesz czy cie skreślili czy hulaj dusza.
  • Odpowiedz
@Barachloop: jest jeszcze tzw. "j*bak leśny mode" - przyjmujesz każda ofertę jaką dostaniesz i idziesz do pracy.

Pierwszego dnia pracy przychodzisz, siadasz sobie na podłodze, bawisz się telefonem z bananem na ryju i ignorujesz wszystkich, aż cię nie wywalą.

Po parunastu minutach masz problem z głowy i możesz zarejestrować się od nowa.
  • Odpowiedz
@Barachloop: Trzeba było mówić, że chcesz co najmniej 5k na start i nie robisz w weekendy. Takie są twoje warunki. Jak wyślą cię na staż, to tak robisz żeby nic nie zrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz