Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie czemu te dwa troll konta działające wspólnie i w porozumieniu, nastawione na chamski hejt i sianie fermentu wśród użytkowników portalu jeszcze nie zostały zbanowane?


@dotankowany_noca: Chłopie, Wykop upadł, rozwalił sobie głupi ryj i tak leży od dawna.
Jak tu nawet ciężko o to, żeby szybko banowali jak ktoś zdjęcia scatu wrzuca co chwilę.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Bawi mnie to niezmiernie xD. Oczywiste nicki jak dla trolla, jakieś porobione paszczury na avatarach i dalej brniecie w to, że jesteście prawdziwymi kobietami, a nie chłopami, które trollują na Wykopie.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Dokładnie. Jakbyśmy lizały przegrywom ser spod napleta to by było git, ale że uświadamiamy im jacy są do kitu i dlaczego nikt ich nie chce to jesteśmy złe :))) Powinni nam pomnik postawić za uświadamianie inceli w czym tkwi ich problem bo nikt inny tego nie zrobi :)))
  • Odpowiedz
lizały przegrywom ser spod napleta to by było git


@WyzwolonaPodrozniczka: stary, ty chociaż staraj się brzmieć jak laska, takimi tekstami to wychodzi na jaw, że jesteś chłopem :) przekaż, że na nocki też ktoś musi tu odpisywać, taka rada dla twojego zespołu :)

@dotankowany_noca: warto wspomnieć, że oba trollkonta są aktywne tylko w godzinach "pracy" (wieczorami nie odpiszą) i sieją taką samą propagandę. zbanowanie nic nie da, bo
  • Odpowiedz
@inrzynier:

stary, ty chociaż staraj się brzmieć jak laska, takimi tekstami to wychodzi na jaw, że jesteś chłopem :)

Czyli jednak przyznajesz, że takimi prymitywami mogą być tylko faceci? :))) Tak się składa, że ja jestem kameleonem i potrafię wypowiadać się stosownie do okoliczności, czyli schodzę do poziomu mojego rozmówcy :)) Nie będę się tutaj poetycko wysławiać jak mam do czynienia z Jankami :))
  • Odpowiedz