Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Głupie pytanie ale chodzi jakiś #przegryw do kościoła? ale nie dlatego że jest wierzący tylko:
- czuje się samotny i chce być wśród ludzi albo należeć do jakiejś społeczności
- po cichu liczy że kogoś pozna przypadkiem
- potrzebuje miejsce do wyciszenia, przemyślenia swojego życia, medyctacji

Nigdy nie chodziłem do kościoła i mieszkam w powiatowym gdzie jest sporo kościołów. Może gdybym np. wybierał te bardziej lokalne to po czasie byłym rozpoznawalny jako ten co też chodzi? Ehh.. i tak całymi dniami siedzę w domu.

#przegryw #kosciol #przemyslenia #samotnosc #feels #znajomi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Głupie pytanie ale chodzi jakiś #przegryw do ...

źródło: 23-03-03-07-36-04-img_2483

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Mama mnie tam ciągała za dzieciaka, a ja zawsze siedziałem i czekałem aż to się kończy. Już wtedy dziwiłem się, że dorośli ludzie biorą w tym udział. Do dzisiaj chyba nie wierzę w kościół, chociaż posiadam sakramenty.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja chodzę bardzo często, ale nie z przegrywu ani samotności. Głęboko wierzę i to jest dla mnie najbardziej wartościowa i przyjemna forma spędzania czasu. A mam porównanie, bo robiłam fajne studia, chodziłam na imprezy, randki, zjeździłam pół Europy, mam wielu znajomych z różnych wspólnot i wolontariatów (bardziej lub mniej katolickich) i często się spotykamy. Ale po jakimś czasie większość podroży staje się do siebie podobna, imprezy tak samo, szybko
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): .

Tak.
Jestem po 30.
Dokładnie mam takie powody:
- czuje się samotny i chce być wśród ludzi albo należeć do jakiejś
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @ZachowamDlaSiebie, czyli nawrócona dziewica xD
Za młodu d--a szalała to teraz będzie pouczać innych jak mają żyć.
Musiałbym do reszty stracić rozum żeby "oddać się bogu", czy chodzić do tego nawiedzonego i zakłamanego miejsca.
Jesteś już zarejestrowana na katolickim portalu randkowym i dałaś adnotację, że kiedyś to dawałaś od razu, ale teraz trzeba się o
  • Odpowiedz