Wpis z mikrobloga

Piekło wyglada tak.

Ej, czy wy też zauważyliście, że większość kobiet jest po prostu… głupia? Ostatnio założyłem sobie tindera. I autentycznie widzę, że kobiety w moim wieku (27-30) są po prostu tępe. Nie, że są o przeciętnej inteligencji, a po prostu głupie. Albo z bękartem, albo mają różne defekty - brak klasy, ambicji, logicznego myślenia, zawsze z majątkiem po, lub od jakiegoś mężczyzny. Jak idę ulicą przy polibudzie, to mijam wiele rozgarniętych i ambitnych mężczyzn, chłopaków. Potrafią rozmawiać, inspirować, myśleć. Nawet gdy są nie aż tak błyskotliwi i mają trudną sytuacje życiową, uważam, że mężczyźni są dużo bardziej ambitni niż kobiety. Gdy mijam na ulicy kobietę to częściej myślę "omg, ale kretynka" niż "ale klasa". Tępe spojrzenie, wysyłanie Cv na każdy scam oferujący kokosy za nic nierobienie to szczyt ich możliwości. Autentycznie uważam, że mężczyźni w wieku 27-30 są dużo wartościowsi od kobiet w tym wieku.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #przegryw #pieklomezczyzn #pieklokobiet
Ytarka - Piekło wyglada tak. 

Ej, czy wy też zauważyliście, że większość kobiet jest...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Ytarka: na ulicy widać jak witaminki są zadbane włosy tluszcz parę kilo za dużo to miały 2lata temu do tego gęby wygięte w pałąk od wiadra.
  • Odpowiedz
@Viton99: zawsze mam dysonans jak przechodzę w sklepie obok schludnie ubranej kobiety albo mężczyzny i nagle czuję powiew ser/cebula, problem z podstawową higieną u nas to chyba kwestia nie mająca płci, no i wygląd i atrakcyjność jest dość równomierna dla płci
  • Odpowiedz
@Ytarka: ale o co chodzi. Uwagi w punkt są napisane. Prawda jest taka , że bardzo długo chłopy nie musiały o siebie dbać. Całe ostatnie 50 lat to wystarczyło żeby nie pił i nie bił. To się sprzedawało z biedy i z desperacji. Ale bieda minęła więc to nie wystarczy. Większość moich rowniesnikow lvl 30 wygląda na 40 lat.( ͡ ͜ʖ ͡) bebech piwny ✓
  • Odpowiedz