Wpis z mikrobloga

#trojmiasto #grzegorzborys #polocja #gdynia
Moim zdaniem to najbardziej prawdopodobny scenariusz, a nie szukają go po lisisch norach, przecież ten las jest cały rozkopany przez dzieciaki bo robią bazy, a rowerzci budują hopy i całe korytarze do zjazdów więc pełno tam wykopanych dołków wiem bo sam jeżdżę. Miał wystarczająco czasu żeby oddalić o 15km, co oni uparli się na ten las od razu przy karwinach ¯_(ツ)_/¯
Bannanaboy - #trojmiasto #grzegorzborys #polocja #gdynia
Moim zdaniem to najbardziej ...

źródło: temp_file3138409890998324049

Pobierz
  • 12
@Bannana_boy: Jedyne co wiadomo to, że wyszedł z domu ok. godziny 7 i udał się ulicą źródło marii na drugą stronę obwodnicy, tam przy zbiorniku wodnym psy straciły trop, nie ma żadnych dalszych informacji, żadnych zapisów z kamer, kompletnie nic. Policja gra va banque, bo jeżeli przepłynął tą - umówmy się sadzawkę, którą można pokonać zanurzając się po kolana - to poszedł dalej w stronę ul. Chwaszczyńskiej. Policja zaczęła go szukać
Teec - @Bannana_boy: Jedyne co wiadomo to, że wyszedł z domu ok. godziny 7 i udał się...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-26 1ssss

Pobierz
@Pietter: policja dwukrotnie widziała postać z pokładu śmigłowca w kamerze termowizyjnej, która dwukrotnie po prostu zniknęła. Jeżeli wszedłby do kryjówki w ziemi to nad kryjówką powinien unosić się ciepły dym (temp. otoczenia to ok 5 stopni). Nie da się zniknąć ot tak w kamerze termowizyjnej. To musiałby być kilumetrowy dół, żeby kamera straciła widoczność, nawet cywilne lornetki z termowizją widzą przez ściany.
@Teec: co do tego wątku z termowizją to nie wiem, ale jak też pisałem w innym miejscu miałem info od bliskiej rodziny, że gościu się nagrał jak szedł uliczką między domami na Wiczlinie w poniedziałek(? bodajże, w tym momencie nie jestem pewien) wieczorem. Co by tam robił albo dokąd szedł? nie wiem. Ale poszukiwania ewidentnie jakby za nim podążały bo od 2 dni nie latają już nad dąbrową
Ciekawe to co piszesz, ale to na pewno on się nagrał? przecież teraz to tam mnóstwo ludzi chodzi po tych lasach i zdjęcia dziurom w ziemi robi.
@Pietter:
@Teec: bagiety podjechały pod dom i poprosiły o backup nagrań i dopiero wtedy w ogóle wyszło że ktoś tamtędy szedł (w sensie służby szukały chyba potwierdzenia, bo domownicy nie byli tego świadomi że ktoś się nagrał). Sam tego nie widziałem, więc głowy za to nie dam, ale z opowieści wynikało jakby była pewność.
@Teec: co do noktowizji, zobacz zalinkowany film. Szukają żołnierza, który prawdopodobnie miał szkolenia z ukrywania się. Powodzenia w znalezieniu go na ogromnym obszarze.
mwl4 - @Teec: co do noktowizji, zobacz zalinkowany film. Szukają żołnierza, który pra...