Wpis z mikrobloga

przysiegam na #!$%@? boga ta stella smakuje jak wymiociny no nie da sie tego pic #!$%@?, a wwleewam to w siebie mimo wszystko jakie to jest #!$%@?.......rozsyplem sie #!$%@? nie wyjde z tego nie ma szans dziekuje wsyztskim za slowa wsparcia ale niczego nei zmienia.
  • 6
  • Odpowiedz
Też tankowałem browary w opór i ocknąłem się zanim do końca #!$%@?łem trzustkę. Wiem, że zabrzmię jak oklepany umoralniacz, ale jak sam się nie ogarniesz to się wykończysz
  • Odpowiedz
Wiem, że zabrzmię jak oklepany umoralniacz, ale jak sam się nie ogarniesz to się wykończysz


@zasuwa: ale po co skor nie ma dla kogo ja mam dosc zycia.....nie chce mi sie nie ma sensu nic mnie nei cieszy co mam jak zombie chodzic do pracy i wegetowac tak jak to do tej pory robilem po co sie meczyc, nie mam powodow by zyc
  • Odpowiedz
@ojednopiwozadaleko: to co zrobisz to już twoja decyzja, ja miałem to szczęście że udało mi się zaakceptować życiową #!$%@? i znalazłem chociaż cień powodów żeby się ogarnąć i przykro się patrzy jak inni się niszczą. Życzę ci stary żebyś chociaż trochę polubił życie
  • Odpowiedz