Wpis z mikrobloga

  • 0
@PolCzlowiekPolLitra: 5 lat , kujawy ,średnia krajowa. Zastanawiam się nad embedded i językiem C ale to pewnie z conajmniej rok bym potrzebował, żeby dzień w dzień ćwiczyć programowanie STM32, ale tu pewnie też wysoki próg wejścia i bym zaczynał od 0. Pierwsze 2 lata to głównie na wyjazdach zagranicznych - ale średnio mi to odpowiadało, teraz po Polsce i w sumie lepiej, ale kurcze na tych zarobkach nie jest łatwo uzbierać
5 lat , kujawy ,średnia krajowa.


@nestore: O chui, to faktycznie słabo xD We Wrocku i okolicach z takim doświadczeniem jak faktycznie coś umiesz i robiłeś coś ciekawego to 10 000 brutto bez problemu można znaleźć, a jak cierpliwie poszukasz to i lepiej.

Jak chcesz zarabiać lepiej oraz w lepszych warunkach a nie wiesz w jaką branżę iść to zawsze możesz pójść w handlowca, pensja od razu skoczy ze dwa razy
  • 0
@Wegrzynski: myslalem zeby pojsc w kierunku mikroprocesorow swego czasem troche tam bawilem sie stm32, ale nie wiem czy sytuacja bylaby lepsza. Masz moze jakies zdanie/obserwacje na ten temat?
@Abre: Słaba w sensie zarobków w porównaniu z innymi programistami w IT ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Ci co programują bare-metal to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Embedded to właśnie mikroprocesory


@Abre: Embedded to szerokie pojęcie, dla mnie programowanie mirkoprocesorów to programowanie bare-metal i to tylko część embedded (ta najbiedniejsza pod względem zarobków w Polsce), poza tym jest jeszcze programowanie
@Wegrzynski: A te historie zarobków co krążą w necie to też inna historia, ale chyba można się zgodzić, że nie płacą najgorzej :D Na pewno nie średnią krajową