Wpis z mikrobloga

Pytanko odnośnie dodania insuliny do cyklu.

Jestem w 16 tygodniu masy, BF jest cały czas na dobrym poziomie, duży apetyt, trawienie git, więc chcę jeszcze pociągnąć masę te 8 tygodni do świąt.

Obecnie leci 420 propa, 420 npp i 50 antka preworkout.

Czy dodanie insy pre workout ma sens na takim etapie masy, gdzie wrażliwość insulinowa nie jest już tak dobra jak zaraz po redukcji? Mam kilka penów Humalogu. W posiłku przedtreningowym mam około 150g węgli, trening zaczynam jakoś 45-60 minut po tym posiłku. Taki dodatek powiedzmy 10 jednostek insy do tego posiłku da mi jakieś benefity na treningu? Pompa, siła, cokolwiek czy nie warto? Do tego oczywiście szejk intra z dekstrozą itd.

@Kasahara

#mikrokoksy #sterydy
  • 6
@Brandon95: mam wrażenie, ze #!$%@? działa jak już jest się podlanym i wrażliwosć jest gorsza. LEpiej sprawdza sie na niskim % BF. Popatrzyłbym za innym środkiem jak chcesz coś dodać lub zwiększeniem tego co masz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: Nie mam stagnacji. Jest ładny progresik, ale przypomniałem sobie że mam kilka penów z insą i wpadłem na pomysł żeby koncówkę trochę mocniej pocisnąć xD No ale to jednak średni pomysł, bo nie chcę się ulać na koniec masy, zwłaszcza że do tej pory udaje mi się trzymać przyzwoity BF.
bo nie chcę się ulać na koniec masy


@Brandon95: Ludzie dalej myślą, że insa = zalanie fatem. Poczytaj w książce od biochemii za co odpowiada insulina w ludzkim ciele. Jak będziesz znał jej funkcję to wtedy ją wykorzystaj tak jak chcesz. Możesz zyskać wiele benefitów jeśli jej poprawnie użyjesz.