Wpis z mikrobloga

Mój największy życiowy sukces to brak gówniaków.
31 lat zaraz idę spać i bez problemów pośpie do 14.
Żadnego gówniaka nie będę musiał zawieść do szkoły.
Do tego brak kobiety i zbędnego #!$%@?.
Dużo tu osób które chcą być w związku, ale biorąc pod uwagę plusy i minusy przeważają minusy.

Dobra dosyć #!$%@? pora spać bez problemów
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 151
  • Odpowiedz
mam kursy z Zbrush pobrane


@Quassar: Ogólnie cały wpis spoko ale czym tu się chwalisz :D ? Żebyś zobaczył ile ja mam kursów na udemy wykupionych to ho ho
  • Odpowiedz
@teslamodels jak miałam 31 tez tak myślałam. A teraz 36 i drugie w drodze. W życiu powinien być czas na wszystko :) Czas studiów, imprez, spania do 14.00 przeżyłam i miło wspominam, ale jakoś nie tęsknię za tym, bo po prostu przyszedł ten czas na czerpanie uciechy z posiadania swojej rodziny i życia pełnego miłości.
  • Odpowiedz
to nie są moje kursy tylko dałem link gdzie je można znaleźć na udemy akurat są te take w sam raz dla początkujących na wingx masz nawet kursy po 200h.

Są też kursy do innych rzeczy warto sie zainteresować można podnieść wiedze i kwalifikacje.
  • Odpowiedz
Konfederaci to akurat raczej tradycjonaliści przynajmniej wiec chcą mieć dzieci w przeciwieństwie do lewicy.


@Maslacki: to tylko w teorii. Tacy tradycjonaliści, ale do kościoła nie chodzą, a potem okazuje się że jeden drugiemu rucha żonę xD
Oni tylko mówią jak masz żyć.
  • Odpowiedz
a to tylko nieambitni mają nocne dyżury?


@Cadfael: no ja widzę neetowanie po nocach, a nie odsypianie nocki. xD Jeśli pracuje na nocki, to jaranie się takim stanem rzeczy zbytnio mądre nie jest, bo taka praca jest bardzo szkodliwa.

lepiej niż rozowuj osobisty, #!$%@? w pracy, afirmacja i dzieci


@paww: wiadomo ziomeczku, 8h na magazynie na nocce, 5 piwek rano na dobranoc i #!$%@? na wszystko. Nie to
  • Odpowiedz
@teslamodels z drugiej strony to przecież nikt się nie przyzna, że żałuję, że ma gówniaka. To by było co najmniej na poziomie mordercy z Gdyni albo alimenciarzy, no nie wypada i koniec. W głębi duszy to każdy negatywny komentarz zawiera tutaj pierwiastek zazdrości.
  • Odpowiedz
@jasha: copiumus maximus, jeszcze tylko brakuje radości z bycia biednym przez co nie ma się niepotrzebnych dylematów na temat tego co zrobić z pieniędzmi
  • Odpowiedz