Wpis z mikrobloga

Mój tato zastanawia się nad dwoma samochodami i sam chce żeby podjął dobrą decyzję. Który samochód będzie lepszym rozwiązaniem pod względem silnika, trwałości, wykończenia, spadku wartości, komfortu jazdy?

1. Kia sportage bussines line 1.6 benzyna 130 koni, kolor złoty
2. Honda civic 1.5 elegance benzyna 182 konie kolor srebrny

#samochody #samochod #motoryzacja #kia #honda #carboners #motomirko

Który samochód wybrać?

  • kia sportage 1.6 b. bussines line 36.2% (21)
  • honda cvic 1.5 b. elegance 63.8% (37)

Oddanych głosów: 58

  • 8
@Infiniti46 to dwa rożne auta, pod względem silnika na pewno honda, wymieniasz olej i nic więcej. Jest sporo egzemplarzy które maja ponad 150k km i nic się z nimi nie dzieje, u mnie poki co 82k km to tylko klocki olej filtry. Wejdź sobie na grupy fb jednego i drugiego modelu. Tez myslalem o sportage ale awaryjność silnika t-gdi mnie odstraszyła. Wykończenie środka tez na plus dla hondy. Nowsze maja już sensowniejszy
@Infiniti46 honda, bo to bezawaryjnosciowa topka rynku. W swojej historii praktycznie nie miała wpadek w benzynowkach. No i utrata wartości też na plus właśnie z uwagi na bezproblemowa eksploatacje. Miałem nie jedna honde i żadnej marki, jak właśnie tej nie jestem tak bardzo pewny w kwestii jakości układów napędowych i niezawodnosci. Obecny lexus też nie zawodzi ale to trochę inna półka.