Wpis z mikrobloga

mem można podpisać również "przegryw w Tajlandii"


@aarahon: Nie wydaje mi się, w Polsce seksturystyka do Tajlandii jest mało popularna, poza tym trzebaby za to płacić, w odróżnieniu od naszych witaminek.
  • Odpowiedz
czyli wracamy do tego że kobieta prawem, nie towarem?


@aarahon: Wracaj do czego chcesz. Widzę jedynie, że niezauważasz różnicy dostępu do seksu między facetami, a kobietami i trzeba tłumaczyć podstawowe rzeczy.
  • Odpowiedz
że niezauważasz różnicy dostępu do seksu między facetami, a kobietami


@Nighthuntero: czemu piszesz nieprawdę? Otoczenie daje wyraźne sygnały że rynek męskich prostytutek jest mniejszy niż zwykłych dziwek ;)
  • Odpowiedz
@aarahon: Jak jesteś w stanie lecieć na panie prostytutki do Tajlandii to nie jesteś przegrywem. A z pewnością nie przegrywem w rozumieniu wykopowym.
  • Odpowiedz
@LetMeStay: Nie musimy żądać, mamy takie uciechy na pstryknięcie palca. To wy p0lusy się musicie poniżać, żeby jakakolwiek kobieta zainteresowała się waszym śmierdzącym korniszonem :))) Chociaż mimo prób i tak każda ma na was wywalone. Czemu mnie to nie dziwi... :)))
  • Odpowiedz
  • 1
@WyzwolonaPodrozniczka trochę tak, jednak zauważyłam, że ci wartościowi mężczyźni najczęściej nie są łatwi, ale trzeba się postarać, żeby takiego zdobyć. Ci łatwi to tacy na kilka razy i nara. Ci wartościowi na dłużej
  • Odpowiedz
Ktoś jeszcze na poważnie bierze darmowe divy z polandii? Przecież to wstyd się przy cywilizowanych ludziach przyznać że poświęciło się życie najgorszemu schabowi z ogólnie dostępnych, którego pierwszy Abdul wozi całą taczkę jak przyjedzie układać kostkę w wakacje. Obrzydliwe, że to coś ma prawo głosu i nie jest cenzurowane w internecie i życiu publicznym. Haram.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon

@LetMeStay: to facet jak coś a mem można podpisać również "przegryw w Tajlandii".


Byłeś w ogóle kiedyś w Tajlandii? Sam bilet w sezonie suchym kosztuje 5-10 tys. złotych w dwie strony. Jaki przegryw ma taką kasę na #!$%@? niby?
  • Odpowiedz
Jaki przegryw ma taką kasę na #!$%@? niby?


@Flypho: Taki co wygrał na loterii i leci spełnić marzenia o seksie z kobietą ale nie za pieniądze bo myśli że wystarczy tylko to że jest biały?
  • Odpowiedz