Wpis z mikrobloga

Siemanko.

Właśnie opublikowałem materiał z nowej serii - ROZROST.

Seria będzie pokazywała mój okres masowy, tzw. offseason w kulturystycznym języku.

Będę poruszał głównie tematy diety i treningu siłowego, a także go omawiał. Temat środków pobieżnie lub wcale. Oprócz tego pojawią się vlogi z wyjazdów, zawodów podopiecznych, treningi z kolegami i pewnie wiele innych rzeczy.

Na pierwszy rzut idzie trening push oraz dzień jedzenia średni (dni treningowe nie priorytetowe)

Zapraszam do oglądania.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Pobierz Lewusx - Siemanko. 

Właśnie opublikowałem materiał z nowej serii - ROZROST. 

Seria ...
źródło: ED854091-BDA0-4D69-A4E2-6F0FA7E0F101
  • 5
Z ciekawości: czemu temat środków pobieżnie lub wcale? Z własnych powodów czy jakieś kwestie typu słaba monetyzacja na YT za takie treści?

Wydaje mi sie ze temat dopingu mocno interesuje „zwykłych” ludzi bo przestaje być to taki temat tabu a z drugiej strony wiele osób może zobaczyć ze profesjonaliści wcale nie biorą nie raz 10 środków na raz i ze to tylko dodatek do całej reszty typu trening, dieta, odpoczynek, zapier….nie
@Bumelante: Tak, to ten McFit.

@Ncaoj99t Sytuacja wyglada tak, wszystko jest tak rozbieżne, że co bym nie powiedział to jedni uwierzą, inni podważą. Powiem ze biorę x powiedzą ze ładuje x towaru bo nie znają realiów, druga strona powie że takiej formy na ilości x nie da się w ogole zrobić.

Temat ogólnie nie jest już tabu, ja nigdy nie miałem problemów o tym mówić, z dniem 1 jak wszedłem, przyznawałem