Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak nazwać takie zachowanie różowej, że śmiejemy się jest spoko atmosfera, a ona nagle wybucha. Lecą #!$%@?, bo jej się coś nie spodobało. A potem znowu jest normalna. Ja w tej sytuacji się zamykam. Ona chyba przerzuca na mnie swoje emocje. Albo na przykład gdy ona coś złego zrobi to jej zwracam uwagę, wtedy ona wybucha i doprowadza mnie do #!$%@? i jak już widzi, że jestem wkurzony, to zostawia mnie z tymi emocjami, a sama jest taka jakby nigdy nic się nie stało, wręcz jest zrelaksowana i ma #!$%@? na to, że mi się jej zachowanie nie podoba. Potem chodzi i mówi, że o jaki ja jestem obrażony. A chwilę wcześniej klnęła na mnie i wymyślała różne sposoby, żeby mi wbić szpilę.

Jej matka jawnie mówi, że jak chciała wyjść z imprezy z mężem, to specjalnie znajdowała powód, żeby go rozzłościć i on wychodził, a ona osiągnęła co chciała.

#zwiazki #zalesie #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 46
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie wktuwiaj się, tylko jak widzisz że atmosfera siada i zaraz polecą wyzwiska, to włącz nagrywanie
żeby móc jednym palcem włączyć, ikonę rejestratora dźwieku umieść sobie na głównym pulpicie

potem będziecie sobie omawiać te nagrania i analizować dlaczego tak poszło, czy poszło dobrze czy źle, i co ewenttualnie można by zmienić na przyszłość

chyba że nie chcesz się męczyć z rodziną która od pokoleń gra i manipuluje, to rozstań się
  • Odpowiedz