Wpis z mikrobloga

Nie chce cie znac I widziec...tak zakonczyla sie rozmowa z moja byla miloscia z ktora laczy na specjalne relacje, mowilismy sobie o wszystkim kiedy sie spotykalismy nawet o najgorszych rzeczachnktore robilismy, odezwala sie po 5 latach Sama mnie znalazla na FB zeby zapytac co u mnie Bo ponoc myslala o mnie I sie jej snilem, no to jej powiedizalem co #!$%@? przez ostatnie kilka lat, no I adiós nie chce mnie znac ehhhh po co ona wogole pisala i sie przypomniala, ja moze liczylem na jakies wsparcia jak sie wyzalilem no ale empatyczna plec widac....juz po bracie bardziej bym sie spodziewal takiej reakcji niz po niej no ale trudno brat mnie neinzablokowal I jakos wspiera. pracy nie mam, to sie napije zubera tylko to zostalo ehhhnie wiem co zrobic mam
#przegrywpo30tce #feels #alkoholizm
ojednopiwozadaleko - Nie chce cie znac I widziec...tak zakonczyla sie rozmowa z moja ...

źródło: IMG_20231023_123549669_HDR

Pobierz
  • 26
@kyIiejenner: ale ja jej nie chcialem spoworotem czy cos, bo i tak jets poza moim zasiegiem, zreszta ma meza i ulozyla sobie zycie, poprostu jak sama napisala po tylu latach to myslalem ze jakos mnie wesprze rozmowa chociaz, troche pogadalismy ale jak sie wyzalilem z tego co mi na watrobie lezy to powiedziala ze mnei nei chce znac i zablokowala....
oza moim zasiegiem, zreszta ma meza i ulozyla sobie zycie, poprostu jak sama napisala po tylu latach to myslalem ze jakos mnie wesprze rozmowa chociaz, troche pogadalismy ale jak sie wyzalilem z tego co mi na watrobie lezy to powiedziala ze mnei nei chce znac i zablokowala....


@ojednopiwozadaleko: debilu, ona chciala zebys ja wy******ł bo widocznie z mezem ma gorsze dni. Ty okazales slabosc, a kobiety uciekaja od slabych. Slabi mezczyzni
debilu, ona chciala zebys ja wy******ł bo widocznie z mezem ma gorsze dni. Ty okazales slabosc, a kobiety uciekaja od slabych. Slabi mezczyzni to zagrozenie. Tak je uksztalowala ewolucja.


@kjungst: no nie wiem moze posprostu chciala pogadac moze myslala ze ciagle jestem tym samym facetem ktorym bylem wtedy, tak wiele nas laczylo, moglem sobie zycie z nia ulozyc gdybym nie chlal ehhh idealna kobieta i do tanca i rozanca jak to
no nie wiem moze posprostu chciala pogadac


@ojednopiwozadaleko: opcji jest kilka. Ta, że chciała pogadać moim zdaniem jest najmniej prawdopodobna, co potwierdziła jej reakcja, kiedy się otworzyłeś

Napisałeś, że ma męża. Może nie układa się jej w małżeństwa i szuka kolejnej gałęzi. Może też chciała napisać do Ciebie, żeby utwierdzić się, że jednak dobrze wybrała, bo obecny mąż nie jest co prawda chadem, ale Ty byłbyś jeszcze gorszą opcją
Napisałeś, że ma męża. Może nie układa się jej w małżeństwa i szuka kolejnej gałęzi. Może też chciała napisać do Ciebie, żeby utwierdzić się, że jednak dobrze wybrała, bo obecny mąż nie jest co prawda chadem, ale Ty byłbyś jeszcze gorszą opcją


@przegryw_z_piwnicy: wiesz im wiecej o tym mysle to wusmie moze i tak bylo....tzn mowila ze m wszystko meza mieskanie prace itd ale tez stany depresyjne i ze ja maz
@ojednopiwozadaleko: pomyśl, że gdyby Ci się trochę lepiej powodziło, to byłbyś na miejscu jej obecnego męża, którego prędzej czy później zostawi, bo dopadła ją rutyna dnia codziennego. Masz lekcję na przyszłość. Ja się trzymam zasady, że zero kontaktu z byłymi, nawet jak rozstaliśmy się w dobrej atmosferze. Jak już Cię wystalkowała, powinieneś napisać zdawkowo, że u Ciebie jest wszystko w porządku. Wysłuchać, co ma do powiedzenia, bez wdawania się w głębszą
@ojednopiwozadaleko: ziom, ona do Ciebie napisala, bo miała wobec Ciebie zamiary. Kobiety niczego nie robia bezinteresownie, a ty zamiast jej chociaz nakłamac i przeleciec to powiedziałeś prawde xDDDD I na co liczyłeś? Że bedzie z Tobą utrzymywać kontakt? Za to że zawiodłeś jej nadzieje?

Widze, ze niezly #!$%@? jestes, jesli uwazasz ze facet moze otworzyc sie przed kobieta i wyznac jej swoje slabosci. To jest wlasnie efekt sluchania kobiet, które mowia
słaby bait, nie można być tak #!$%@? autystą bez minimum zdolności przewidywania tego, jak ludzie zareagują na twoje słowa


@nitrochaser: ale to co powinienem klamac? albo ukrywac fakty ja mam zasade ze jestem szczery moze to glupie ale mowie prawde zawsze, nie potrafie klamac oszukiwac, co mialem ja oszukiwac? bez sensu zreszt ja na nic z nia nie liczylem eh mam zdjecia gdzie na dysku nasze razem ale to przeszlosc, coraz
@kjungst:tez tak czuje ja wiem ze to co nas laczylo wiesz milosc taka prawdziwa zostaje do konca zycia i nawet etreraz jak jest z kims innym to do mnei napisala....ale ja nie potrafil bym jej oklamac zreszta ja jestem teraz na dnie, najgorszy punkt mojego zycia i akurat teraz napisala, akurat teraz eh gdybym nie pil mial mieszkanie to bym ja pewnie jeszcze odzyskal no ale co jestem porzegrywem xd
zeby liczyc na to ze laska bedzie chciala zula, menela, pijaka, bezrobotnego, ktory ciagle chleje i sie zali to serio trzeba miec mozg wyzarty alkoholem


@kyIiejenner: oni przesadzili też z bajkami Disneya i komediami romantycznymi, że nagle w życiu pojawia się wymarzony partner i obraca życie o 180 stopni - niczym w "Kopciuszku"