Wpis z mikrobloga

@PonuryBatyskaf: tak, robot może ugotować jedzenie. Nazywa się robot kuchenny. Tak, robot może prać ubrania. Nazywa się pralka. Tak, robot może posprzątać. Nazywa się robot sprzątający. Do tej pory roboty nie mogły tylko dawać d--y, ale dzięki rozwojowi technologii już mogą, a to był ostatni element, którym kupczyły różowe
  • Odpowiedz
Do tej pory roboty nie mogły tylko dawać d--y, ale dzięki rozwojowi technologii już mogą, a to był ostatni element, którym kupczyły różowe


@przegryw_z_piwnicy: Jeśli dla kogoś mechaniczne ruchanie pustego s-x robota jest choć w 1% porównywalne do prawdziwej kobiety (lub faceta, mamy 2023), to faktycznie jest certyfikowanym przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
Jeśli dla kogoś mechaniczne ruchanie pustego s-x robota jest choć w 1% porównywalne do prawdziwej kobiety


@L3gion: lepiej sie z s-x robotem r----c niz z kłodą p0lką
  • Odpowiedz
jest choć w 1% porównywalne do prawdziwej kobiety


@L3gion: oj w 1% jeżeli ktoś uprawia s--s z kobietą po ciemku i od tyłu i robi całą robotę to jak najbardziej jest nawet więcej niż w 1% porównywalne. Nikt nie mówi, że odczucia z lalką w 2023 roku są porównywalne, ale też odczucia z k---ą nie są takie same jak z kobietą co chce sama z siebie z tobą spać. A
  • Odpowiedz
Jeśli dla kogoś mechaniczne ruchanie pustego s-x robota jest choć w 1% porównywalne do prawdziwej kobiety (lub faceta, mamy 2023), to faktycznie jest certyfikowanym przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: od większości nowoczesnych kobiet i problemów wynikających z bycia w związku jest lepsze walenie konia.

  • Odpowiedz
i nazywaj mnie sobie przegrywem, przynajmniej nie jestem simpem który będzie rujnował swoje życie byle zaruchać xd


@malinq: Ale po co mam cię wyzywać? Może mi być jedynie żal bo stworzyłeś sobie mentalne osobiste piekło xD
Wieczne narzekanie na "nowoczesne" kobiety ale już faceci robią wszystko zajebiście, wad nie mają, dobry przekaz leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty będziesz opowiadać jakieś pierdoły o przegrywach i jak to nie to samo, a tymczasem miliony będą dawać upust swoim potrzebom w pustego robota i będą mieć wywalone na społeczeństwo.


@LifeReboot: ¯\(ツ)/¯ Jak się kochają to w sumie c--j z nimi.

Myślisz, że rozwój sexrobotów nie zacznie rozwalać społeczeństwa znacznie bardziej od
  • Odpowiedz
Ale po co mam cię wyzywać?


@L3gion: no nie wiem, już nazwałeś przegrywami ludzi którzy mają inne zdanie. Po co? No nie wiem, sam się zastanów xd

Może mi być jedynie żal bo stworzyłeś sobie mentalne osobiste piekło
  • Odpowiedz
no nie wiem, już nazwałeś przegrywami ludzi którzy mają inne zdanie. Po co? No nie wiem, sam się zastanów xd

Bardzo to pasuje do nazywania przegrywami ludzi o innym sposobie myślenia xd


@malinq: Bo gościu ma dosłownie nick przegrywzpiwnicy? GOŚCIU MA W NICKU RPZEGRYW, HALO BAZA CZY ZAŁAPAŁEŚ TEN FAKT xD Ola boga obrażajo.

co? xD Raczej czuję się wolny od potrzeby
  • Odpowiedz