Wpis z mikrobloga

Dyskryminacji mezczyzn ciag dalszy. Kombiety beda mogly sobie zamowic "kierowczynie" xDDDDDDDDDDDDD
A jak ja sie identyfikuje jako baba to tez bede mogl sobie zamowic? Jakie lewackie kryteria beda decydowaly o tym czy chuop bedzie mogl zamowic sobie kierowczynie? A z drugiej strony ktos tez moze sie przeciez podac za kierowczynie choc tak naprawde bedzie sie nazywal np. Andrzej i powie, ze on nie jest kierowca tylko kierowczynia xDDD Lewactwo to jest cos wspanialego. Z jednej strony mowia, ze jest milion plci i kazdy sie moze identyfikowac za co chce a z drugiej strony jak juz przychodzi co do czego to jednak beda identyfikowac plec patriarchalnie czyli po tym jakie kto ma imie (meskie czy damskie), jak kto wyglada, jaka plec ma wpisana w dowodzie. Logika dzialania? Brak. Sens dzialania? Brak. Trzymanie sie swoich przekonan od A do Z? Brak.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks #bekazlewactwa #uber
JulianGangol - Dyskryminacji mezczyzn ciag dalszy. Kombiety beda mogly sobie zamowic ...

źródło: Screenshot 2023-10-21 17-19-54

Pobierz
  • 52
a gdzie usluga tylko dla facetow w razie jakby facet nie chcial jechac z kobieta? Boje sie jezdzic z kobietami bo jezdza nieostroznie.


@dam2k01: Musicie rezygnować z usługi dopóki nie wylosuje się mężczyzna albo musicie pisać maila że chcecie tylko facetów. Wprowadzili to dla kobiet bo to zajmuje mniej czasu niż dealowanie z anulacjami, pozwami i skargami
@JulianGangol: Ale na czym polega brak poszanowania drugiej? Nigdy nikt nie pisał, że nie chce jeździć z kierowczyniami, ale jeśli to będzie tak samo nagłośnione to też będzie kiedyś taka usługa. Na razie nie uszczęśliwiali facetów na siłę, a uberwoman to odpowiedź na potrzeby kobiet
@JulianGangol: Ale w sumie gdzie wady? Mnie się to podoba. Wybieram sobie czy chce nowe auto, stare auto, babę, chłopa, białego, czarnego czy zielonego. Dla mnie wypas. Z taryfami to zawsze się pruli, że musisz wsiąść do pierwszej w kolejce, a nie do tej co chcesz. Pierwszy w kolejce ofc. jakiś stary spaślak że szlugiem w mordzie i jakimś śmierdzącym gruzem udającym taksówkę...