Wpis z mikrobloga

@Serendipity_ ja zmieniłam Huaweia 60Hz na iPhone 14 Pro 120Hz i byłam w szoku jak płynnie to wszystko wygląda, jak masełko. Więc różnica jest ogromna, byłam bardzo zaskoczona.
Ja, Samsung S21 na Iphona 13. Tylko ślepy idiota i największy fanatyk appla powie, że nie widać i nie czuć różnicy, chociaż jak ze wszystkim po kilku dniach człowiek się przyzwyczaja. W zasadzie najlepiej tą różnicę odczuwa się jak się przesiada ze 120hz na 60, nie na odwrót.
@CandyToy: Od kilku lat największa różnica w aparacie to wszelakie tryby nocne i ogólnie robienie zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych. A dwa, s10 dla wielu to ostatni porządny Samsung z aparatem.
@CandyToy dodam Że zmieniłam Huawei p30 a więc bardzo dobry, fotograficzny smartfon na 14 pro i zdjęcia robione w dzień w dobrych warunkach oświetleniowych wychodzą podobne ale jest znaczna różnica w jakości jak chodzi o filmy (generalnie) i fotki robione w gorszych warunkach
ja mam bardzo małe dłonie


Ja mam bardzo małe kieszenie w spodniach i rzeczywiście mniejszy byłby praktyczniejszy, ale na większym ekranie więcej widać i mamy większe pole manewru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CandyToy no ja bym nawet chciała korzystać z większego telefonu, ale próbowałam i obsługa jedną ręką telefonu 6,7 cala to dla mnie niepraktyczna katorga xD nie sięgam palcem do góry ekranu, chyba że zrobię jakiś dziwny manewr dłonią, przechylę mocno telefon i wyciągnę maksymalnie kciuka do góry xDD a takie akrobacje mogą się skończyć upadkiem telefonu na glebe. Życie ()
@Alzena:

nie sięgam palcem do góry ekranu


W sumie sprawdziłem i ja też nie. Jakoś minimalnie muszę go przesunąć na palcach i sięgam górę kciukiem. Nie skupiałem się na tym.
Jest duży i ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Serendipity_: ogólnie mam 144hz w swoim xiaomi. Jak przełącze na 60hz to wygląda wszystko jak gówno, ale całe życie miałem takie odświerzanie we wcześniejszych tel, tym też flagowcu Huawei P10. Jednak można z pewnością się przyzwyczaić. W końcu jak nie wiesz jak to jest zaejbiste to cię nie boli brak. Jednak na początku czuć spadek jakości ekranu. Ja osobiście używam 144hz, ale 60hz też jest do przeżycia.
@Serendipity_: Niestety może być różnica, możliwe, że nawet dla oczu będzie to męczące, bo się przyzwyczaiłeś do 120Hz, no kwestia przyzwyczajenia. Jak zamierzasz wymienić na iPhona to już lepiej wziąć coś co ma 120Hz, wersję pro.