Wpis z mikrobloga

Nie, nikt mi nie wmówi, że to są normalne warunki do życia. Jak osoba pracująca miałaby coś takiego wynająć? Po 8 godzinach pracy wracasz do takiego czegoś i siedzisz jak w izolatce? Za to pomieszczenie na zdjęciu wołają 800zł na miesiąc.
Ogłoszenie pojawiło się chyba dzisiaj, przypomnijcie mi czy za Pisu ludzie tak mieszkali? No właśnie, DIABEŁ tkwi w szczegółach, albo Der Teufel steckt im Detail.

#gorzkiezale #mieszkanie #wynajem
Pobierz CalibraTeam - Nie, nikt mi nie wmówi, że to są normalne warunki do życia. Jak osoba p...
źródło: 394144273_6835311676548694_6032053623159124202_n
  • 14
@CalibraTeam takie kwatery to typowe dla pracownika, gdzie wracasz po 12h pracy i 13h nieobecności, bierzesz szybki prysznic, gotujesz coś na szybko we wspólnej kuchni i po szamce idziesz do spania uprzednio podłączając telefon do ładowarki. W DE takie coś kosztuje 10€ za osobe już z wliczonymi wszystkimi opłatami.
@CalibraTeam: dla mnie, kawalera introwertyka bez dużych wymagań, całkiem git. No mogłoby jeszcze z metr chociaż być więcej na szerokości, ale bym się przyzwyczaił. Tapczan w ogóle bym #!$%@?ł bo i tak śpię na podłodze bo mi tak wygodniej (i mówię całkiem serio, od dwóch lat tak śpię u siebie, nawet nie na materacu, tylko na kocu i prześcieradle).

Boli trochę ta niewykorzystana przestrzeń na górze, strasznie wysoko. Może by się