Wpis z mikrobloga

Czy to jeszcze Polska? xD Warto dodać, że Lekarski Egzamin Weryfikujący kompetencje lekarzy zza granicy, którzy chcą ubiegać się o prawo wykonywania zawodu w Polsce zdało ledwie 7% przystępujących. Ah te asy ze wschodu. Na szczęście, to żaden problem ponieważ PiS rozdaje wszystkim lekarzom ze wschodu warunkowe prawo wykonywania zawodu na 5 lat. Nie muszą oni przez 5 lat w żaden sposób potwierdzać swoich kompetencji czy języka. A jak wiadomo na Ukrainie dyplom lekarza można po prostu kupić.

#medycyna #lekarski #bekazpisu
Bipolar- - Czy to jeszcze Polska? xD Warto dodać, że Lekarski Egzamin Weryfikujący ko...

źródło: Screenshot_24

Pobierz
  • 11
Na starym miejscu izby nad ciągały i były skargi za bzdury. Teraz mają 3 ukraińców kiepsko znających polski, popełniają błędy i nie ogarniają dokumentacji a izby nic


@Anomalocaracid: a teraz przetłumacz na polski.

Wystarczybżebradiologbnie rozpozna na zdjęciu serca


Chłopie, masz wylew - idź do lekarza...
@Anomalocaracid polscy lekarze u mojego brata 20 lat temu grypy nie potrafili rozpoznać i wykończyli chłopaka podając nie te leki co trzeba.

Niektórzy się czasem mylą, niektórzy nigdy nie powinni byli dostać uprawnień, takie życie - trzeba testować i sprawdzać wszystkich.
@Anomalocaracid: no to super, ale mnie średnio boli z jakiego powodu lekarz wykończy człowieka - czy to że ściągał, czy to że z Ukrainy przyjechał z dyplomem z paczki czipsów, czy to że jest debilem z plecami itp itd

Niektórzy ludzie zdają się skupiać na jednym aspekcie, gdzie problem jest systemowy i rozwiązanie też - ciągłe doskonalenie i weryfikacja kwalifikacji przez niezależne ślepe testy i rzetelną ewidencję efektów leczenia. 5 lat
@eloyard: ja mam sprawę też w ktôrej profesory napusały opinię wewnętrznie sprzeczną i popełnili kardynalne błędy w paru miejscach. Nie wierz we wszystko bo czasem to kwedtia wewnętrznych rozgrywek środowiska