Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki ban zdjety. Po 10 dniach taki detoks od wykopu jest dobry. Przez ten czas nie próznowalem i spotkałem się z Szarymi myszkami z fb. Miałem 5 spotkań jaki wyniki? Ano do dupy straciłem ok 60 zł na dojazdy do miasta powiatowego mimo iż stawałem na #!$%@?, opowiadałem żarty gadka się niby kleiła ale zawsze słyszałem fajny z ciebie facet ale to nie ma sensu, nie ta energia albo od jednej słyszałem że fajnie się gadało ale już spotyka się z kimś z dobrze się dogaduje xd. Więc jeśli szukacie Szarej Myszki to mam złe wieści nie ma żadnej Szarej Myszki.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #agepill #zwiazek
Pobierz Geralt678 - Dobra Mireczki ban zdjety. Po 10 dniach taki detoks od wykopu jest dobry....
źródło: pobrane
  • 35
@Bogeson: nic jeszcze nie zrobiłem i sam nie wiem czy to pójdzie generalnie półki są głupie więc może się udać. Generalnie zawsze byłem sprytny więc może pójdzie i znajdzie się darmowa dziwka nie liczę na to że spodobam się półce ja jako ja. Ale może kasa której nie ma się jej spodoba. Ja wiem że jako ja nie mam szans.
@Geralt678: Stary, już wygrałeś tym że je wyciągnąłeś na miasto. Z tymi szarymi myszkami jest taki problem, że boją się spotkań z osobami z internetu, daj sobie czas jesteś na dobrej drodze
@Otogaragakugi: no wlasnie sie obawiam ze z tym sprytem to u ciebie nie sa jakies super wielkie poklady skoro nie mozesz umowic sie na randke. Zarabiasz chociaz kase i masz jakies obycie? Zadaj sobie pytanie czy sam ze soba bys na randke poszedl?