Wpis z mikrobloga

Te fajansy z youtuba mówiący o jakimś kilkuletnim zapachu "musicie to mieć, jest niesamowite, od tego bym rozpoczął swoją kolekcję", a we flakonie ubytek 5 ml albo praktycznie zaden xdd no #!$%@? już lecę kupować

#perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: niby jak sobie wyobrażasz większy ubytek u osoby która posiada kilkaset flakonów + pewnie ciągle testuje coś nowego? Takich kanałów nie prowadzą normiki z 5 flakonami.
  • Odpowiedz
  • 7
@Platysma: jak ktoś #!$%@?, że bez danego zapachu nie jest w stanie żyć, jego ulubieńcy czy inne subiektywne odczucia na temat zajebistosci danego zapachu, gdy nie ma ubytków lub są minimalne to jest coś nie tak, nie uważasz? Już widzę jak te typy mające 200 flakonów robią ciągłe rotację pomiędzy wszystkimi flakonami xddd

A na marginesie to mają flakony z widocznymi ubytkami, nawet rzędu 70-80%.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Mordo po części masz rację - mam sporo flakonów(jak dla mnie) - ok. 20szt, i szczerze? są zapachy które mi się podobają i polecam je innym, ale nie noszę ich na codzień. Są też takie flakony których używam niemal codziennie i widać na nich znaczny ubytek i również je polecam. Czasami mam tak że codziennie noszę coś innego ale idąc drogą rozsądku - zdecydowanie polecam więcej te zapachy które częściej
  • Odpowiedz
Te fajansy z youtuba mówiący o jakimś kilkuletnim zapachu "musicie to mieć, jest niesamowite, od tego bym rozpoczął swoją kolekcję", a we flakonie ubytek 5 ml albo praktycznie zaden xdd no #!$%@? już lecę kupować


@SlepyBazant a co ma zajebistość zapachu do tego jak często jest używany? Ja swojego interlude zużyłem z 3 ml, a to moje absolutne top 1 i nie sądzę żeby się to kiedyś zmieniło.

Typ co potrafił sie
  • Odpowiedz
@SlepyBazant z drugiej strony moja Roja Elysium Cologne ma 20/100 Po pół roku, czy to znaczy że jest tak świetna? Nie, trzeba nalać 15 psikow żeby 2h było ja czuć .. to samo z dior cologne
  • Odpowiedz