Wpis z mikrobloga

Czaicie, że wystarczyło przegrać ten pie....ny wyścig z milionem innych plemników i by mnie nie było? Nie byłoby mojego krzywego ryja, nie wstydziłbym się swojego wyglądu, charakteru i pozycji życiowej. Nie musiałbym płakać samotnymi wieczorami. Nie musiałbym wstawać o 4 rano od poniedziałku do soboty tylko po to, żeby #!$%@?ć w kołchozie którego nienawidzę. Nie musiałbym żyć na tym chorym świecie, do którego nijak nie pasuję, z żadnej strony. A tak trzeba się męczyć, cierpieć, przy dobrych wiatrach kolejne 50 lat. Ja #!$%@?.......

Póki co jem i prowadzę się fatalnie, nie chodzę na badania z nadzieją że coś się w organizmie wyhoduje. Zobaczymy co będzie dalej.

#przegryw #depresja #samotnosc #samobojstwo #gorzkiezale
  • 7
@Remus00: Ale część cech posiadasz także przez gametę żeńską, nie tylko przez plemnik. Jeśli większą część złych cech miała gameta żeńska, to zmiana plemnika niewiele by dała. Pozatym jesteś tym, co zostało połączone w zygocie. Ehh.
@Remus00: Próbujesz się jakoś rozwijać? Jakiś mały własny biznes? W internecie można zarobić i moze byś się uwolnił od tej wegetacji. Nie piszę żebyś rzucał pracę, ale warto czasami próbować. Ja nie wyobrażam sobie życia w taki sposób do 50-60 roku życia xD. Psychicznie już się nastawiłem, że jak mi się nie uda, to wybiorę sznur, ale aktualnie 29 lat na karku, więc głupio byłoby się w tym wieku poddać.
Ch*ja
  • 0
@guts-purek: probowalem cos tam w internecie, ale mam do tego dwie lewe rece, ale moze masz jakies propozycje czego moglbym sie chwycic? Jakies ankiety probowalem ale to grosze + afiliacja ale nie szlo mi. Tez od paru lat powtarzam, ze nie bede tak zyl jak teraz, etat do konca zycia, chcialem cos osiagnac i zyc jako "wolny czlowiek" nie uwieziony w etacie. Było to jednak 2 lata temu. Od tego czasu
@Remus00: Afiliacja mimo wszystko wydaje się najłatwiejszą metodą, jednak najlepiej szukać swojej własnej niszy, w której będzie nam dobrze szło. Ankiety raczej odpadają ^^ niby się da dorobić te 500-600 zł, ale to dla mnie trochę masochizm, chociaż wiem, że niektórzy robią je w pewnym momencie na automacie. Zarabiać możesz na różnych rzeczach na pisaniu tekstów, tłumaczeniu tekstów, CPA, Afiliacja, YT, własny blog, krypto.
W większości da się bez wkładu własnego,